186 Про Звернення Сквирської міської ради до Верховної Ради України, народних депутатів України, обраних в одномандатному виборчому окрузі № 91 О.Дунди та №92 В.Колюха, про підтримку законопроєкту 4680 «Про внесення змін до Закону України «Про

Дата публікації 9.2.2021 23:5:33

Проєкт РІШЕННЯ

Про Звернення Сквирської міської ради до

Верховної Ради України, народних депутатів

України, обраних в одномандатному виборчому

окрузі № 91 О.Дунди та №92 В.Колюха, про

підтримку законопроєкту 4680 «Про внесення змін

до Закону України «Про ринок газу» щодо

спрямування природного газу накопиченого у

неопалювальний період та вітчизняного видобутку

на потреби населення»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 2, пунктом 5 частини 2 статті 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою забезпечення підтримки законопроєкту 4680 «Про внесення змін до Закону України «Про ринок газу» щодо спрямування природного газу, накопиченого у неопалювальний період та вітчизняного видобутку на потреби населення», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, Сквирська  міська рада VIII скликання

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти Звернення депутатів Сквирської міської ради до Верховної Ради України, до народних депутатів України, обраних в одномандатному виборчому окрузі № 91 О.Дунди та №92 В.Колюха про підтримку законопроєкту 4680 «Про внесення змін до Закону України «Про ринок газу» щодо спрямування природного газу накопиченого у неопалювальний період та вітчизняного видобутку на потреби населення».

2. Направити дане рішення до голови Верховної ради України Д.Разумкова, до народних депутатів України О.Дунди та В.Колюха.

3. Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову

Міський голова                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

23 лютого 2021 року

№ ____-5-VІII

Погоджено:

Секретар міської ради                                                          Т. Власюк

Заступник міського голови                                                     Л. Сергієнко

Заступник міського голови                                                      В. Бачинська

Начальник відділу юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                   І. Кваша

Голова постійної комісіїз питань

регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                       В. Гриша

Голова постійної комісії з питань

планування бюджету та фінансів,

соціально-економічного розвитку                                               М. Чмирь

Голова постійної комісії з питань підприємництва,

промисловості, сільського господарства,

землевпорядкування, будівництва та архітектури                       В. Дорошенко

Голова постійної комісії з питань комунального майна,

житлово-комунального господарства, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                    М. Сиворакша

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти, охорони здоров’я,

культури та релігії                                                                        К. Бондарчук

ВИКОНАВЕЦЬ:

Депутат Сквирської міської ради                                                  О. Грищенко

до рішення Сквирської міської ради

від  23 лютого 2021 № ___-5-VIIІ

Голові Верховної Ради України

Д. Разумкову

Народному депутату України

О. Дунді

Народному депутату України

В. Колюху

ЗВЕРНЕННЯ

Сквирської міської ради до Верховної Ради України,

до народних депутатів України, обраних в одномандатному

виборчому окрузі № 91 О.Дунди  та №92 В.Колюха

В умовах тривалого карантину, зростання безробіття та рівня бідності населення, особливо в сільській місцевості, падіння економіки, продовжується тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Ми, депутати Сквирської міської ради VІІІ скликання, у зв’язку з напруженістю ситуації, що склалася, глибоко стурбовані зростанням цін на постачання та розподіл електричної енергії та природного газу для населення, що стали наслідком низки рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Стаття 48 Конституції України гарантує кожному громадянину України право на достатній життєвий рівень для себе і своєї родини, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Враховуючи рівень реальних доходів населення, подальше підвищення цін на енергоносії та комунальних тарифів призведе до прямого порушення цих прав українських громадян.

02 лютого 2021 року у ВРУ зареєстрований законопроєкт 4680 (ініціатор Ю.В. Тимошенко) «Про внесення змін до Закону України «Про ринок газу» щодо спрямування природного газу накопиченого у неопалювальний період та вітчизняного видобутку на потреби населення». Прийняття цього законопроєкту дасть можливість негайно знизити тарифи вдвічі.

Враховуючи зазначене, ми, депутати Сквирської міської ради, звертаємося до Вас вжити всіх заходів для розгляду вказаного законопроекту та підтримати його голосуванням.

Підтримано

рішенням Сквирської міської ради