18 Про затвердження Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця»

Дата публікації 21.9.2021 11:22:52

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 вересня 2021 року                 м. Сквира                            № ___-12-VIII

Про затвердження Положення про премію

Сквирської міської ради

в галузі освіти «Поклик серця»

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішення сесії Сквирської міської ради від 22 грудня 2020 року № 20-3- VIII «Про затвердження Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади  на 2021-2023 роки», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця» (додаток 1).

2. Затвердити склад комісії з присудження премії Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця» (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії.

Міський голова                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено:

Секретар міської ради                                                 Т. Власюк

Заступник міського голови                                             В. Бачинська

Заступник міського голови                                          Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань юридичного

забезпечення ради та діловодства                                  І. Кваша

Виконавець:

Начальник відділу освіти міської ради                          О. Заболотний

Рекомендовано до внесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти,

охорони здоров’я, культури та релігії                             К. Бондарчук

до рішення сесії міської ради

від ___ вересня 2021 року

№ ___-___- VIII

про премію Сквирської міської ради

в галузі освіти «Поклик серця»

1. Положення про премію Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця» розроблене з урахуванням чинного законодавства України та з метою піднесення ролі й авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці.
  2. Премія Сквирської міської ради в галузі освіти «Поклик серця» (далі – Премія) є щорічною нагородою Сквирської міської ради, що присуджується педагогічним працівникам за видатні досягнення в галузі освіти.
  3. Премія присуджується працівникам закладів освіти зі стажем роботи понад 5 років за:
  • значний особистий внесок у розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;
  • особливі успіхи в здійсненні навчання і виховання учнів, спрямовані на реалізацію конституційних прав громадян України на здобуття якісної освіти, формування національних і загальнолюдських цінностей особистості;
  • підготовку переможців та призерів обласних, Всеукраїнських, міжнародних етапів предметних олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів;
  • розробку та впровадження нових освітніх технологій, оновлення змісту й методичного забезпечення навчального процесу, освітнього простору; створення підручників, навчальних посібників, педагогічних програмних засобів навчання, у тому числі електронних;
  • інші результати освітньої діяльності, що мають вплив на вирішення проблем навчання та виховання молоді.
  1. Щорічно присуджується 10 премій.
  2. Висування кандидатів проводиться, як правило, з 10 вересня по 30 вересня щороку колективами закладів освіти громади, засновником закладів освіти громади, відділом освіти Сквирської міської ради, громадськими організаціями, що діють у громаді.

Висування кандидатур на відзначення Премії відбувається із залученням педагогічної громадськості та забезпеченням широкого обговорення, гласності та відкритості.

1. Розгляд матеріалів та визначення лауреатів Премії здійснює комісія, склад якої затверджує Сквирська міська рада.
  2. Нагороджені отримують звання лауреата, диплом, а також мають право на грошову винагороду (премію) у розмірі до 3 (трьох) тисяч гривень, яку призначає начальник відділу освіти Сквирської міської ради своїм наказом.
  3. Вручення Премії проводиться в урочистій обстановці під час проведення заходів з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
  4.  Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою Премії, здійснюється відділом освіти Сквирської міської ради в межах та за рахунок коштів фонду оплати праці.

Секретар міської ради                                              Тетяна ВЛАСЮК

до рішення сесії міської ради

від 30 вересня 2021 року

№ ___-12- VIII

Склад комісії

з присудження премії Сквирської міської територіальної громади

в галузі освіти «Поклик серця»

1. Бачинська Валентина Петрівна, заступник Сквирського міського голови, голова комісії.

2. Бондарчук Катерина Федорівна, головний редактор районної газети «Вісник Сквирщини», голова постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії Сквирської міської ради, секретар комісії.

3. Заболотний Олександр Вікторович, депутат Сквирської міської ради VIII скликання, член комісії.

4. Власюк Тетяна Григорівна, секретар Сквирської міської ради VIII скликання, член комісії.

5. Чернега Наталія Сергіївна, голова Сквирської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою).

Секретар міської ради                                               Тетяна ВЛАСЮК