22 Про затвердження плану заходів з відзначення у 2022 році Дня Героїв Небесної Сотні у Сквирській міській територіальній громаді

Дата публікації 4.2.2022 11:2:32

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 лютого 2022 року                  м. Сквира                                     №____

Про затвердження плану заходів з відзначення

у 2022 році Дня Героїв Небесної Сотні

у Сквирській міській територіальній громаді

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» та з метою належної організації підготовки і проведення в Сквирській міській територіальній громаді заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2022 році Дня Героїв Небесної Сотні у Сквирській міській територіальній громаді (далі – план заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям плану заходів, забезпечити належне його виконання з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території Сквирської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Сквирського міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова виконкому                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови

Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови

Валентина БАЧИНСЬКА

Секретар міської ради

Тетяна ВЛАСЮК

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради

Наталія ЗГАРДІВСЬКА

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради

Ірина КВАША

Начальник організаційного відділу

міської ради (уповноважений з питань

запобігання та виявлення корупції

Віктор САЛТАНЮК

ВИКОНАВЕЦЬ:

Начальник відділу культури,

молоді і спорту міської ради

Оксана КЛЕБАНІВСЬКА

Рішення виконавчого комітету

Сквирської міської ради

від 09 лютого 2022 р. №

заходів з відзначення у 2022 році Дня Героїв Небесної Сотні

у Сквирській міській територіальній громаді

1. Забезпечити виконання робіт з упорядкування пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, подіям Революції Гідності та борцям за незалежність України.

КП «Сквираблагоустрій» (Гнатюк О.В.),

Лютий 2022 року

2. Забезпечити проведення у м. Сквира урочистостей до Дня Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2022 року

3. Забезпечити покладання квітів у м. Сквира до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та усім борцям за Незалежність України, загиблим воїнам Сквирщини, які брали участь у АТО/ООС.

Організаційний відділ Сквирської міської ради (Салтанюк В.Л.)

20 лютого 2022 року

4. Забезпечити проведення у населених пунктах громади покладання квітів до пам’ятних знаків та проведення урочистих заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю керівництва громади,  працівників органів місцевого самоврядування та представників громадськості.

19-21 лютого 2022 року

5. Організувати та провести у навчальних закладах громади тематичні інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи, уроки пам’яті, виставки, круглі столи, присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, спрямовані на виховання патріотизму підростаючого покоління.

Відділ освіти Сквирської міської ради (Заболотний О.В.)

Лютий 2022 року

6. Організувати та провести у закладах культури громади виставки, огляди літератури, патріотично-виховні години, інформаційно-просвітницькі заходи, години спілкування, присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, спрямовані на виховання патріотизму громадян та молоді, на донесення до громадськості інформації про історичні перемоги українців у боротьбі за здобуття державності, незалежності та територіальної цілісності України.

Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (Клебанівська О.С.)

Лютий 2022 року

7. Рекомендувати релігійним організаціям провести панахиди за загиблими під час Революції Гідності та молебні за захисниками України.

.

Організаційний відділ Сквирської міської ради (Салтанюк В.Л.),

Лютий 2022 року

8. Забезпечити під час проведення урочистостей з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні громадський порядок та безпеку громадян.

Відділ поліції № 1 Білоцерківського

РУП ГУ НП в Київській області (за згодою),

15 лютого 2022 року.

9. Забезпечити висвітлення інформації про заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні (на веб-сайті Сквирської міської ради, офіційних сторінках у соціальних мережах) та сприяти висвітленню їх у місцевих засобах масової інформації.

Сектор інформаційного забезпечення

міської ради (В.В. Мошківський),

Громадсько-політична газета

«Вісник Сквирщини» (за згодою)