Дата публікації 4.2.2022 11:1:27

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 лютого 2022 року                  м. Сквира                                     №____

Про затвердження плану заходів з відзначення

у 2022 році в Сквирській міській територіальній громаді

Дня вшанування учасників бойових дій на території

інших держав та 33-ї річниці виведення військ

колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 11.02.2004 № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» та з метою належної організації підготовки і проведення в Сквирській міській територіальній громаді заходів до Дня вшанування учасників бойових лій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2022 році в Сквирській міській територіальній громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (далі – план заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям плану заходів, забезпечити належне його виконання з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території Сквирської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Сквирського міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова виконкому                                                   Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови

Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови

Валентина БАЧИНСЬКА

Секретар міської ради

Тетяна ВЛАСЮК

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради

Наталія ЗГАРДІВСЬКА

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради

Ірина КВАША

Начальник організаційного відділу

міської ради (уповноважений з питань

запобігання та виявлення корупції

Віктор САЛТАНЮК

ВИКОНАВЕЦЬ:

Начальник відділу культури,

молоді і спорту міської ради

Оксана КЛЕБАНІВСЬКА

Рішення виконавчого комітету

Сквирської міської ради

від 09 лютого 2022 р. №

ПЛАН

інших держав та 33-ї річниці виведення військ

колишнього СРСР з Республіки Афганістан

1. Забезпечити виконання робіт з упорядкування пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам (воїнам-афганцям), а також місць поховань загиблих (померлих) ветеранів війни.

КП «Сквираблагоустрій» (Гнатюк О.В.),

Лютий 2022 року

2. Забезпечити проведення у м. Сквира урочистостей з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, увічнення пам’яті загиблих.

15 лютого 2022 року

3. Забезпечити покладання квітів у м. Сквира до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам (воїнам-афганцям)

Організаційний відділ Сквирської міської ради (Салтанюк В.Л.)

15 лютого 2022 року

4. Забезпечити проведення у населених пунктах громади покладання квітів до пам’ятних знаків та проведення урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за участю працівників органів місцевого самоврядування та представників громадськості.

15 лютого 2022 року

5. Провести зустріч з керівництвом Сквирської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з метою обговорення проблем соціального забезпечення учасників бойових дій на території інших держав та сімей загиблих воїнів.

Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (Риченко С.П.)

Лютий 2022 року

6. Вжити заходів щодо надання адресної матеріальної допомоги матерям загиблих воїнів-афганців.

Лютий 2022 року

7. Організувати та провести у закладах культури громади виставки і огляди літератури, патріотично-виховні та інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години та години спілкування.

Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (Клебанівська О.С.)

Лютий 2022 року

8. Організувати та провести у навчальних закладах громади тематичні інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи, уроки, лекції, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Відділ освіти Сквирської міської ради (Заболотний О.В.)

Лютий 2022 року

9. Рекомендувати релігійним організаціям провести поминальні молебні за загиблими та померлими внаслідок бойових дій на території інших держав.

15 лютого 2022 року

10. Забезпечити під час проведення урочистостей з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан громадський порядок та безпеку громадян.

Відділ поліції № 1 Білоцерківського

РУП ГУ НП в Київській області (за згодою),

15 лютого 2022 року.

11. Забезпечити висвітлення інформації про заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (на веб-сайті Сквирської міської ради, офіційних сторінках у соціальних мережах) та сприяти висвітленню їх у місцевих засобах масової інформації.

Сектор інформаційного забезпечення

міської ради (В.В. Мошківський),

Громадсько-політична газета

«Вісник Сквирщини» (за згодою)