(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

127 Про призначення Гадіяк Людмили Василівни на посаду директора комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”

 
Дата публікації 28.4.2021 12:55:15
 
ПРОЄКТ 
  
 
СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
від ____ квітня 2021 року              м. Сквира                                                 № ______
 
Про призначення Гадіяк Людмили Василівни на посаду 
директора комунального некомерційного підприємства 
Сквирської міської ради «Сквирський міський центр 
первинної медико-санітарної допомоги” 
 
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1094 (із змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств", від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, що належать до комунальної власності Сквирської міської ради, затвердженого рішенням сесії Сквирської міської ради від 23 лютого 2021 року № 33-5-VIII, Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, затвердженого рішенням сесії Сквирської міської ради від 22 грудня 2020 року №96-3- VIII, протоколу засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” від 21 квітня 2021 року №3, Сквирська міська рада VIII скликання
ВИРІШИЛА:
1. Призначити ГАДІЯК Людмилу Василівну  на посаду директора  комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” 05 травня 2021 року, як таку, яка є переможцем за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади.
2. Доручити Валентині Левіцькій, Сквирському міському голові, укласти контракт із Гадіяк Людмилою Василівною  строком  на п’ять років з  05 травня 2021  року до 04 травня 2026 року року відповідно до чинного законодавства (додається).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань  соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії та постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.
Міський голова                                 Валентина ЛЕВІЦЬКА
 
ПОГОДЖЕНО:
 
Секретар міської ради                                                            Т. Г. Власюк
Заступник міського голови                                                    В. В. Черненко
Заступник міського голови                                                    Л. В. Сергієнко
Керуюча справами виконавчого комітету                            Н. А. Згардівська
Начальник відділу юридичного 
забезпечення  ради 
та діловодства                                                                           
 
І. С.  Кваша
 
Виконавець
Заступник Сквирського міського голови В. П. Бачинська
 
Рекомендовано до внесення на 
розгляд та затвердження сесією
Голова постійної комісії з питань 
соціального захисту, освіти, 
охорони здоров’я, культури та релігії
 
К. Ф. Бондарчук
Голова постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.
 
 
 
М. В. Сиворакша
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: