103-5-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3518 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що розташована за адресою пров.

Дата публікації 1.3.2021 10:35:14

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3518 га

для будівництва та обслуговування будівель закладів

охорони здоровя та соціальної допомоги, що розташована

за адресою пров. Звязку, 2а у с.Горобіївка

Розглянувши виготовлену ТОВ «Лідер плюс» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що розташована за адресою по пров. Зв’язку, 2а у с.Горобіївка, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 12, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,3518 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги, що розташована за адресою пров. Зв’язку, 2а у с.Горобіївка, яка належить до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади.

Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки – 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

2. Відділу з питань земельних ресурсів та кадастру Сквирської міської ради забезпечити державну реєстрацію права комунальної власності Сквирської територіальної громади на земельну ділянку з  кадастровим номером 3224081501:01:051:0018 площею 0,3518 га по пров. Зв’язку, 2а у с.Горобіївка.    Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури.

Міський голова                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

23 лютого 2021 року