10 Про надання дозволу на вчинення правочину щодо належного дітям майна, право власності на яке або право користування яким вони мають (22)

Дата публікації 21.9.2021 15:27:25

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

від 23 вересня 2021 року              м. Сквира                               №

Про надання дозволу на вчинення правочину

щодо належного дітям майна, право власності

на яке або право користування яким вони мають

Керуючись ст. ст. 31, 56, 203, 368, ч. 3 ст. 1267, ч. 2 ст. 1278 Цивільного кодексу України, ст. ст. 60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши заяву громадянки Камінської Руслани Олександрівни від 09.09.2021 року № 1602 з доданими матеріалами, протокол № 12 від 20.09.2021 року комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сквирської міської ради виконавчий комітет Сквирської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл матері Камінській Руслані Олександрівні, ххххххх року народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3347406202, яка зареєстрована за адресою: вул. Дюканова, 21, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, як законному представнику малолітньої дитини Камінської Альбіни Сергіївни, 31.07.2018 року народження, проживає за адресою: вул. Дюканова, 21, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, від імені малолітньої Камінської Альбіни Сергіївни укласти та підписати договір про поділ спадкового майна, а саме: земельної частки (пай) загальною площею 4,5993 га, що розташована на території Олександрівської сільської ради Лубенського району (колишній Пирятинський район) Полтавської області, цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5323880100:00:020:0049, відповідно до якого при поділі до малолітньої Камінської Альбіни Сергіївни перейде право власності на земельну ділянку площею 1,1499 га, кадастровий номер 5323880100:00:020:0053, яка розташована на території Олександрівської сільської ради Лубенського району (колишній Пирятинський район) Полтавської області, цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Надати дозвіл матері Камінській Руслані Олександрівні, хххххх року народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3347406202, яка зареєстрована за адресою: вул. Дюканова, 21, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, як законному представнику законному представнику малолітньої дитини Камінської Марії Сергіївни, хххххххх року народження, проживає за адресою: вул. Дюканова, 21,                        м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область, реєстраційний номер облікової картки платника податків 4166304708 від імені малолітньої Камінської Марії Сергіївни укласти та підписати договір про поділ спадкового майна, а саме: земельної частки (пай) площею 4,5993 га, що розташована на території Олександрівської сільської ради Лубенського району (колишній Пирятинський район) Полтавської області, цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер: 5323880100:00:020:0049, відповідно до якого при поділі до малолітньої Камінської Марії Сергіївни перейде право власності на земельну ділянку площею 1,1498 га, кадастровий номер 5323880100:00:020:0050, яка розташована на території Олександрівської сільської ради Лубенського району (колишній Пирятинський район) Полтавської області, цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.Попередити законного представника малолітніх дітей про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту майнових прав дітей.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валентину Бачинську.

Голова виконкому                                                            Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                                                                          В.Бачинська

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету                                              Н.Згардівська

Начальник відділу з питань юридичного

забезпечення ради та діловодства міської ради                                                       І.Кваша

Виконавець

В.о. начальника служби у справах дітей та сім´ї міської ради                               І. Сосонович