1 Про хід підготовки закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Дата публікації 20.8.2021 16:4:9

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 вересня 2021 року           м. Сквира                         №     -11 -VIIІ

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вчасної підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період, враховуючи висновки постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А

1. Інформацію заступника Сквирського міського голови Бачинської В.П. про підготовку закладів освіти до 2021/2022 навчального року взяти до відома.
  2. Відділу освіти Сквирської міської ради (Заболотний О.В.):
    1.  подати на затвердження Сквирському міському голові мережу класів (груп), учнів (вихованців) закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти до 10 вересня 2021 року.
    2. завершити підготовку закладів освіти до опалювального сезону до 10 жовтня 2021 року.
  3. Управлінню фінансів Сквирської міської ради (Круківська І.В.) при уточненні бюджету на 2021 рік та при формуванні бюджету на 2022 рік першочергово передбачити додаткові кошти на виконання заходів з протипожежної безпеки в закладах освіти, а також на оновлення комп’ютерної техніки, технологічного обладнання на харчоблоках, спортивного інвентарю, ремонт харчоблоків.
  4. Відділу комунального майна та капітального будівництва Сквирської міської ради (Степанченко О.В.) завершити капітальні ремонти в  Сквирському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, Сквирському академічному ліцеї, Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості, а також виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт (виконання заходів протипожежної безпеки) в Пустоварівському НВК.

Міський голова                                             Валентина ЛЕВІЦЬКА

Погоджено:

Секретар міської ради                                                                    Т. Власюк

Заступник міського голови                                                            В. Бачинська

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради                                                           І. Кваша

Виконавець :

Начальник відділу культури,

молоді і спорту міської ради                                                О. Клебанівська

Начальник відділу освіти                                                     О.Заболотній

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони  навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти, охорони

здоров’я, культури та релігії                                                          К.Бондарчук

Довідка щодо стану систем опалення

закладів відділу культури, молоді і спорту

У відділі культури, молоді і спорту на балансі перебуває дві котельні: котельня дитячої школи мистецтв, яка обслуговує ДШМ, та теплогенераторна міського Будинку культури, яка обслуговує міський Будинок культури, Центральну міську та дитячу бібліотеки, а також міський народний краєзнавчий музей.

Під час опалювального сезону на обох котельнях проводиться технічне обслуговування спеціалізованими підприємствами, які мають відповідні дозволи на провадження такої діяльності.

Котельня ДШМ перебуває у задовільному стані. До опалювального сезону готова.

Теплогенераторна міського будинку культури   нагально потребує капітального ремонту.  В МБК проводяться основні культурні заходи громади, постійно займаються дорослі та дитячі художні колективи.

Згідно з інформацією  наданою  ДП «ТЕПЛОГАЗ-В», вартість демонтажу старого обладнання та монтажу нових модулів разом з вартістю самих модулів складає близько 316 тис. грн.

Купівля та встановлення нових модулів – це капітальний ремонт.

У кошторисі відділу культури, молоді і спорту не передбачено кошти на капітальні видатки.

Для вирішення даного питання відділом культури  було направлено лист до голови Сквирської міської ради №01-09/200 від 22.06.2021р.

Крім того для безперебійного забезпечення установ культури природним газом та електроенергією на період жовтень-грудень 2021 року потрібно додатково збільшити кошторисні призначення за даними статтями: близько 77 тис. грн. – світло; близько 50 тис. грн. – на газ (при ціні газу на сьогодні, якщо ціна зросте – відповідно сума збільшиться).

Із 35 приміщень де знаходяться  сільські заклади  культури  опалення  проводиться  лише в 13, з них 5 перебуває в приміщеннях відділу освіти.

Для відшкодування енергоносіїв орендованих приміщень у відділу освіти додатково потрібно збільшити кошторисні призначення на 120 тис грн. (світло, вугілля, тепло).

Начальник відділу                                                              Оксана Клебанівська