(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№01-9-VIII Про внесення змін до Регламенту Сквирської міської ради VІІІ скликання

 
Дата публікації 19.7.2021 12:54:59
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 липня 2021 року              м. Сквира                             №01-9-VIII

Про внесення змін до Регламенту

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

Керуючись ст.ст. 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 30 Регламенту Сквирської міської ради VIIІ скликання, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести наступні зміни до Регламенту Сквирської міської ради VIIІ скликання, затвердженого рішенням сесії Сквирської міської ради №3-3-VIIІ від 22.12.2020 року:

1).Пункт 1 статті 39 викласти в такій редакції:

1. Секретаріат сесії Ради утворюється на час проведення сесії Ради з числа секретаря, обраного рішенням Ради зі складу її депутатів для ведення протоколу пленарного засідання сесії, а також працівників апарату ради в частині адміністрування електронного голосування.

2). Статтю66 доповнити п.3 такого змісту:

3. Депутат, що був відсутній під час голосування, не може подати свій голос після завершення голосування.

3). Пункти 3 та4 Статті 83 викласти в такій редакції:

3. Голосування проводиться за допомогою системи для голосування при проведенні відкритого голосування або бюлетенями при проведенні таємного голосування.

3.1. Відкрите поіменне голосування здійснюється за допомогою системи «Рада Голос» у режимі фіксації волевиявлення депутатів із використанням персонального пульту депутата, який має три кнопки: «За» зеленого кольору, «Проти» (червоного), «Утримався» (жовтого).

Для забезпечення роботи Системи «Рада  Голос»,  за кожним депутатом Ради та міським головою закріплюється персональний пульт для голосування з унікальним ідентифікатором, що розпізнається програмою Системи «Рада  Голос» як персональний електронно-цифровий підпис.

Перед початком сесії уповноважені представники виконавчого апарату Ради забезпечують видачу пультів депутатам Ради та міському голові згідно персонального ідентифікатора.

3.2. Депутат не має права передавати свій персональний пульт ні голові фракції, ні іншому депутату, ні третім особам. Відповідно, ніхто не має права голосувати чужим персональним пультом.

3.3. Для забезпечення надійної роботи Системи «Рада Голос», формується технічний резервний фонд з трьох пультів. Для забезпечення публічності і прозорості проведення голосувань, запасні пульти закріплені за іменами: «Резерв 1», «Резерв 2», «Резерв 3».

У разі непрацездатності власного персонального пульту, депутат Ради звертається із заявою до голови Ради щодо видачі йому пульту з технічного резервного фонду. Цей факт фіксується в протоколі з зазначенням прізвища, імені та по батькові депутата і  прив`язки до резервного пульта: або «Резерв 1», або «Резерв 2», або «Резерв 3».

3.4. Після оголошення про початок голосування на табло відображення з`являється таймер із зворотнім відліком та списком депутатів. Паралельно звучить звуковий супровід. З цього моменту у кожного зареєстрованого депутата є 20 секунд для здійснення волевиявлення.Для реалізації волевиявлення депутату досить протягом вказаного часу один раз натиснути на обраний варіант голосування. Прізвище кожного, хто проголосував одразу підсвічується на всіх табло візуалізації. Також, при зарахуванні голосу системою на персональному пульті депутата спалахує сигнальний світлодіод.

3.5. Якщо має місце конфлікт особистих інтересів, депутат чи голова ради має змогу не голосувати. Для цього досить протягом часу відведеного для голосування не натискати на жодну кнопку. В підсумковому поіменному протоколі таке волевиявлення фіксується як: «Не голосував».

3.6. Одразу після завершення голосування, система «Рада Голос»  автоматично визначає: число депутатів, що брали участь у голосуванні (згідно з зареєстрованими в базі даних депутатів); кількість голосів “за”, “проти”, “утримався”, а також тих, що не голосували; та стан рішення за результатами голосування: прийнято чи відхилено. Зведені і поіменні результати волевиявлення демонструються на засобах відображення, розташованих у залі засідань Ради та оголошуються головуючим на пленарному засіданні.

3.7.У разі неспрацьовування електронної системи голосування, відкрите голосування на пленарному засіданні Ради проводиться шляхом поіменного голосування.

При поіменному голосуванні кожен депутат, присутній на сесії, та міський голова у списку для поіменного голосування  проти свого прізвища особисто  робить запис "за", "проти" або "утримався" та власноручний підпис.
Лічильна комісія підраховує  голоси, результати голосування заносяться до протоколу. Список для поіменного голосування   та протокол надається головуючому для доведення результатів голосування до відома депутатів. Список для поіменного голосування   є невід'ємною частиною  протоколу сесії.

4. Одразу після оголошення результатів друкується протокол поіменного голосування і візується членами лічильної комісії.  Він є невід'ємною частиною  протоколу сесії.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". Відразу після закриття пленарного засідання дані про результати поіменного голосування надаються виконавчим апаратом ради уповноваженим представникам депутатських фракцій та груп, а також депутатам Ради, за їх зверненням.

Якщо після визначення результатів голосування від депутата надходить звернення про неправильність його волевиявлення, зафіксованого електронною системою, (помилкового натиснення депутатом не тієї кнопки, або збою в роботі пульта) та визнання вирішальності даного голосу у прийнятті рішення Раді, вноситься пропозиція про проведення повторного голосування.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

Міський голова                                               Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: