(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№937-39-VІІ Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації невитребуваної земельної частки (паю) в межах Сквирської міської ради

 
Дата публікації 16.4.2019 11:26:30
 

Про розробку технічної документації

із землеустрою щодо інвентаризації

невитребуваної земельної частки (паю)

в межах Сквирської міської ради

 

Відповідно до пункту 34 частини 1  ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 79 прим.1, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 19, 25, 57 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 року №513, на підставі заяви СТОВ «Обрій», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Розробити (з урахуванням вимог державних  стандартів, норм і правил у сфері землеустрою) технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації не витребуваної земельної частки (паю) загальною площею 3,50 га, яка  знаходяться в межах Сквирської міської ради, Сквирського району Київської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Замовником даної документації визначити Сквирську міську раду.
  3. Залучити кошти для фінансування технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з інших джерел не заборонених законодавством, а саме: фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки здійснити за рахунок коштів СТОВ «Обрій».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

м. Сквира

11 квітня 2019 року

№937-39-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: