(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№936-39-VII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Слобідська, 94

 
Дата публікації 16.4.2019 11:21:5
 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою

по вул. Слобідська, 94 у м. Сквира,

виготовлений ТОВ «Лідер Плюс»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Лідер Плюс» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Слобідська,94 у м. Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про землеустрій», Закону України  «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 12, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради площею 0,0713 га по вул. Слобідська,94 у м. Сквира.

      Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки –  для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

2.  Відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування Сквирської міської ради забезпечити державну реєстрацію права комунальної власності Сквирської міської ради на земельну ділянку з  кадастровим номером 3224010100:01:066:0066  площею 0,0713 га по вул. Слобідська,94 у м. Сквира.

      Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки –  для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                           В.А. Скочко

 

м. Сквира

11 квітня 2019 року

№936-39-VII

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: