(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№54- 5–VІІІ Про внесення змін до Регламенту Сквирської міської ради VІІІ скликання

 
Дата публікації 1.3.2021 11:52:13
 

Про внесення змін до Регламенту

Сквирської міської ради VІІІ скликання

 

Відповідно до ст.140 Регламенту Сквирської міської ради, кількісний склад постійних комісій обмежено 5 членами. Це суперечить ч.2 ст.3, ч.1 ст.30 «Про статус депутатів місцевих рад», якими визначено, що депутат місцевої ради відповідно до цього закону наділяється всією повнотою прав, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності ради, її органів і ніхто не може обмежити повноваження депутата місцевої ради інакше, як у випадках, передбачених Конституцією та законами України.

На підставі ч.2 ст.19 Конституції України, ч.13 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 30, 70, 110 Регламенту Сквирської міської ради VIIІ скликання, враховуючи рекомендації постійної комісії Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Виключити зі ст.140 Регламенту слова: «…але не менше 5-ти членів в кожній комісії».
  2. Доповнити ч.4 ст.83 Регламенту словами: «Результати заповненої Відомості результатів поіменного голосування депутатів Сквирської міської ради VIIІ скликання засвідчуються підписами членів лічильної комісії і оголошуються нею під час пленарного засідання ради».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря Сквирської міської ради Т.Власюк та постійну комісію Сквирської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

 

  Міський голова                                                        Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 

м. Сквира

23 лютого 2021 року

54- 5VІІІ

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: