(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№5 Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Карпенко Ольги Степанівни про роботу у 2021 році

 
Дата публікації 14.1.2022 16:53:49
 

П Р О Є К Т  

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 січня 2022 року            м. Сквира                           №_ -18-VIII

 

Звіт старости Сквирської міської ради старостинського 

округу №3 (сіл Руда та Владиславка) 

Карпенко Ольги Степанівни про роботу у 2021 році

 

          Відповідно до п.6 ст.54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, заслухавши та обговоривши звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу № 3 (сіл Руда та Владиславка) Карпенко Ольги Степанівни про проведену роботу у 2021 році, враховуючи висновки постійних  комісій, Сквирська міська рада  VIII скликання

 ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №3 (сіл Руда та Владиславка) Ольги Карпенко про роботу   у 2021 році взяти до відома (додається).

2. Старості Сквирської міської ради старостинського округу №3 Ользі Карпенко продовжувати роботу з питань  з питань виконання власних та делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, дотримуватись вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про нотаріат», «Про ведення військового обліку», постанови КМУ № 207 від  2 березня 2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного  реєстру».

3. Опублікувати  рішення на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради.  

Міська голова                                                         Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Секретар Сквирської міської ради                 Тетяна ВЛАСЮК

 

Заступник міського голови                           Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                              Валентина БАЧИНСЬКА

Начальниця відділу з питань юридичного

 забезпечення та діловодства    

Сквирської міської ради                               Ірина КВАША

 

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

Сквирської міської ради                               Наталія ЗГАРДІВСЬКА 

Виконавець:

староста Сквирської міської ради                                    Ольга КАРПЕНКО

                                                               

Рекомендовано до винесення на 

розгляд та затвердження сесією

 

Голова постійної комісії з питань

з питань планування бюджету та

фінансів, соц.-економ. розвитку                                                М.Чмирь

 

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти, охорони

здоров’я, культури та релігії                                    К. Бондарчук

 

Голова постійної комісії з питань підприємництва,

промисловості, сільського господарства, 

землевпорядкування, будівництва та архітектури                    В. Дорошенко

 

Голова постійної комісії 

з питань регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                         В. Гриша

 

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                    М.Сиворакша


 

Звіт  

старости Сквирської міської ради  старостинського округу  № 3

  (села Руда і Владиславка)  Ольги   КАРПЕНКО    за  2021  рік

           До Старостинського округу №3 входить  два села - Руда та Владиславка. Налічується  886 домоволодінь, в яких проживає 1455 жителів. На території округу проживає  23  учасники АТО, 1 сім’я загиблого та 1 сім’я померлого  учасника АТО, 1 інвалід та 1 вдова ветерана Другої світової війни.

        Протягом року від жителів сіл надійшло  1060  звернень, видано 642 довідки, оформлено 130 субсидій, вчинено 65 нотаріальних дій, прийнято 80 заяв на реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання. Мною та діловодом Герун Наталією проводиться щоденний  прийом громадян за місцем проживання жителів сіл. Проводяться обстеження  та складаються  акти  про матеріально-побутові умови проживання жителів Старостинського округу. Особлива увага приділяється багатодітним сім´ям  та сім’ям, що потрапили в складні життєві обставини. В окрузі є 19 багатодітних сімей. Проводиться звірка документів жителів з картками реєстрації особи і на основі їх вносяться відомості  до реєстру територіальної громади та до  погосподарських книг  на 2021-2025 роки. В окрузі проживає 240 військовозобов’язаних та 32 призовники, на всіх оформлено картки первинного обліку. Проводиться оповіщення призовників та військовозобов’язаних на вимогу Сквирського РПЦК СП.

         В окрузі функціонують: Рудянська  філія Шамраївського НВК, в якому навчається 85 школярів, Рудянський дошкільний заклад ясла-садок «Сонечко», в якому виховується 58 діток, Фельдшерсько-акушерський пункт, сільський клуб , бібліотека, комунальне підприємство «Господар», чотири магазини, кафе та банкетний зал.

         На території Старостинського округу розташовані  та працюють такі підприємства: ТОВ «Шамраївський цукор» - директор Дворцов Андрій Олександрович, ПрАТ «Шамраївське» - директор Ткачук Олег Леонідович,

ФГ «Анона»- директор Ткачук Сергій Леонідович, ФГ«Березна» - директор Ткачук Леонід Миколайович, ФГ «Нота» - директор Ткачук Олег Леонідович, ФГ  «Новатор» - директор Білан Володимир Іванович.

          Керівники підприємств та фермерських господарств неодноразово  допомогали у вирішенні проблем громади Старостинського округу.

          Рудянській школі була надана  наступна  допомога:

      ТОВ «Шамраївський цукор» було виділено кошти для  фарбування стін спортивного залу, також виділялася техніка для обкошування стадіону, бензин для покосу трави в  парку біля школи. Підприємство забезпечує безкоштовним харчування дітей початкової школи та виділило цукор для харчування старшої школи.

      ПрАТ «Шамраївське» виділило техніку для проведення благоустрою території школи.

      ФГ «Анона» подарувало солодкі подарунки дітям початкової школи до Дня Святого Миколая .

     ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», де директором Віктор Олександрович Дорошенко, виділило крупи для харчування всіх учнів школи.

        За кошти місцевого бюджету було проведено поточний ремонт приміщення школи.

           Рудянському дитячому садочку також неодноразово надавалася спонсорська допомога .

         Так  за кошти ТОВ «Шамраївський цукор» були придбані люки для виходу на горище типу П-2 , виділені кошти на методичну літературу та зроблено поточний ремонт стелі у приміщенні садочку.

          ФГ «Анона» придбало та вручило випускникам портфелики з канцелярськими виробами для навчання у школі та до Дня Святого Миколая  подарувало всім діткам солодощі .

          ФГ «Нота» виділило кошти на придбання трьох пісочниць з кришками (за санітарними вимогами) та кошти для придбання новорічної ялинки з прикрасами.

          За кошти місцевого бюджету було встановлено пожежну сигналізацію та пожгідрант.

             Фельдшерсько - акушерський пункт протягом року отримував таку допомогу від наших підприємств:

          ФГ « Анона» придбало для опалення машину дрів.

          ФГ «Нота» виділили кошти для поточного ремонту приміщення .

          ТОВ «Шамраївський цукор» виділило вапно для побілки , бензин для обкошування території  та кошти на зрізання сухих дерев біля приміщення адміністративної будівлі, що були використані для опалення ФАПу

            Для Рудянського сільського клубу були виділені кошти ТОВ «Шамраївський цукор» для придбання новорічних подарунків для дітей та виділено вапно для побілки дерев. ФГ «Нота» виділило кошти для придбання новорічної ялинки.

           Для потреб громади ТОВ «Шамраївський цукор» виділило кошти для придбання розсади квітів, які висаджено на клумбах нашого округу. Також виділявся бензин  та техніка для обкошування території сіл. Раз на місяць товариство  виділяє транспорт для збору та вивезення ТПВ. За кошти підприємства було відремонтовано стелу «Руда», надано відсів і техніку для вивезення та розгортання 450 тонн відсіву для підсипки доріг по вулицях Будівельна, Шевченка, Чешська, Висовольтна, Грудневого Прориву, Ювілейна, Івана Лучинського. За допомогою товариства відремонтовано водогін по вул. Заводська.

         Також було виконано поточний ремонт асфальтованого дорожнього покриття по вул. Заводська (від в'їзду в село до сільського клубу).

         ФГ  «Нота»  виділило кошти для придбання бензокоси.

         Всі вулиці сіл Руди  та Владиславки освітлюються. Протяжність вуличного освітлення  складає 22,98 км, на якому розміщено 310 ліхтарів. Протягом року було  замінено 36 лампочок, 4 таймери,7 автоматів вуличного освітлення,1 пускач магнітний та замінено 10 метрів  електричного дроту, ліквідовано пошкодження на лінії електропередач на 4 вулицях. Проплата за електроенергію здійснюється з місцевого бюджету.

         У 2021 році працівниками Старостинського округу, КП «Господар» та працівницею КП «Сквираблагоустрій» було виконано багато робіт для того, щоб наші села були чистими та привабливими: загрібали опале листя, підмітали доріжки в громадських місцях, вирубували порослі, білили дерева та бордюри, висаджували  квіти, прополювали клумби, обкошували  траву, упорядковували та доглядали за трьома братськими могилами та кладовищами.

         За програмою «Турбота» 17 жителям с. Руда було надано матеріальну допомогу у сумі  26 тисяч гривень.

         Протягом року з коштів місцевого бюджету Сквирської міської ради було проплачено за енергоносії школі, дитячому садочку, бібліотеці і ФАПу, а також отримували зарплату працівники ФАПу, школи, дитячого садочку, клубу та бібліотеки.

          У сільському клубі проводяться  заходи до святкових та пам’ятних дат. Так до 30 річниці Незалежності України було проведено святковий концерт,  на якому  були висловлені подяки  та вручені грошові винагороди учасникам АТО. Кошти для проведення заходу надали  Дворцов А.О., Ткачук Л.М., Ткачук С.Л., Ткачук О.Л., Говорун О.Б., Костира А.М., Федорченко Н.В., Ткачук Т.П. Жителі Рудянської громади були активними учасниками на святі Івана Купала та Дні громади, які проходили у м.Сквира.

          

Староста Сквирської міської ради                                                               старостинського округу №3                                   Ольга КАРПЕНКО

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: