(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№4 Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу № 2 (с.Шамраївка) Голощапової Оксани Петрівни про роботу у 2021 році

 
Дата публікації 14.1.2022 16:52:46
 

П Р О Є К Т  

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 січня 2022 року            м. Сквира                           №_ -18-VIII

 

Звіт старости Сквирської міської ради 

старостинського округу № 2 (с.Шамраївка) 

Голощапової Оксани Петрівни про роботу у 2021 році

     

       Відповідно до п.6 ст.54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, заслухавши та обговоривши звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу № 2 (с.Шамраївка) Оксани Петрівни Голощапової про проведену роботу у 2021 році, враховуючи висновки постійних депутатських  комісій, Сквирська міська рада  VIII скликання

 ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №2    (с.Шамраївка) Оксани Голощапової про проведену роботу у 2021 році взяти до уваги (додається).

2. Старості Сквирської міської ради старостинського округу №2 Оксані Голощаповій продовжувати роботу з питань виконання власних та делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, дотримуватись вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про нотаріат», «Про ведення військового обліку», постанови КМУ № 207 від  2 березня 2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного  реєстру».

3. Опублікувати  рішення на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради.  

    Міська голова                                                         Валентина ЛЕВІЦЬКА

  ПОГОДЖЕНО:

 

Секретар Сквирської міської ради                 Тетяна ВЛАСЮК

 

Заступник міського голови                           Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                              Валентина БАЧИНСЬКА

Начальниця відділу з питань юридичного

 забезпечення та діловодства    

Сквирської міської ради                               Ірина КВАША

 

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

Сквирської міської ради                               Наталія ЗГАРДІВСЬКА 

Виконавець:

староста Сквирської міської ради                                    Оксана ГОЛОЩАПОВА

                                                               

Рекомендовано до винесення на 

розгляд та затвердження сесією

 

Голова постійної комісії з питань

з питань планування бюджету та

фінансів, соц.-економ. розвитку                                                М.Чмирь

 

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти, охорони

здоров’я, культури та релігії                                    К. Бондарчук

 

Голова постійної комісії з питань підприємництва,

промисловості, сільського господарства, 

землевпорядкування, будівництва та архітектури                    В. Дорошенко

 

Голова постійної комісії 

з питань регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                         В. Гриша

 

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                    М.Сиворакша

 

 Звіт 

старости Сквирської міської ради старостинського округу № 2 (с.Шамраївка) Оксани Голощапової про роботу у 2021 році

     Шамраївський старостинський округ включає в себе один населений пункт - село Шамраївка. Площа території населеного пункту складає 810,5 га, населення 1691 жителів.

     В штаті округу працює 2 одиниці: староста, помічник старости (спеціаліст 1 категорії), а також в окрузі  працює  1  реєстратор, 2 працівники комунального підприємства. Староста, як член виконавчого комітету Сквирської міської ради та представник округу на засіданнях  сесій міської ради, брала участь у їх засіданнях. 

Як староста вела облік звернень громадян (всього 78), вхідної–вихідної документації (180; 380), надає  відповіді на  листи, оформляє  нотаріальні дій (124) та виконує  інші обов’язки згідно посадової інструкції .

    Помічник старости оформляє документи по субсидіях, веде облік військовозобов’язаних та призовників, надає адміністративні послуги з реєстрації місця проживання громадян.

     Реєстратор надає  адміністративні послуги з питань реєстрації права власності на майно: будівлі , земельні ділянки.

     Освіта

     На території округу працює опорний навчально-виховний комплекс, в якому навчається  232 учнів та 14 дітей в дитячому садку. Педагогічний колектив нараховує 23 вчителі.

     В період навчального процесу  відбувається харчування  учнів 1-4 класів за рахунок  коштів ТДВ «Шамраївський цукровий завод», що становить 25-30 тис.  грн.. на місяць, учні пільгових категорій харчуються за рахунок міського бюджету. В приміщенні закладу проводився поточний ремонт за рахунок коштів батьків, благодійних коштів, коштів місцевого бюджету. Опалюється приміщення  альтернативним опаленням (дровами). В 2022році  заклад потребує капітального ремонту харчоблоку.

          Медицина

     У 2021 році запрацювало нове  приміщення  амбулаторії ЗПСМ, в якій працює 2 лікарі, 4 медичні сестри, 1 водій, 1 двірник, 1 санітарний працівник.   В приміщенні електричне опалення.  В амбулаторії проводиться вакцинація громадян, жителі села також вакцинуються в міському центрі  первинної медико-санітарної допомоги за попереднім записом, який проводять працівники амбулаторії. 

          Культура

       На території округу працює Будинок культури та сільська бібліотека.

Штати: директор, художній керівник, прибиральник, бібліотекар.

Свою роботу працівники цих закладів проводять згідно планів. Заходи  проводять постійно в реальному часі або онлайн, залучаючи до роботи  учнів  навчального закладу та жителів села, дотримуючись відповідних карантинних обмежень. Працівники Будинку культури приймають участь у заходах міського Будинку культури, виступаючи  на різних святах та в літній період - в парку вихідного дня  м.Сквира.    До дня незалежності України, за сприяння депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного, в Будинку культури проведено традиційний VII Відкритий молодіжний фестиваль патріотичної пісні «Шамраївські зорі».  22 серпня округ приймав участь у святкуванні Дня м.Сквира, Дня  Сквирської громади та 30-річчя незалежності України.

В липні місяці проведено свято «Івана-Купала».

02 жовтня  відбулося святкування Дня села Шамраївка. За  благодійної допомоги підприємців села та ТДВ «Шамраївський цукровий завод» було відзначено жителів села в  різних номінаціях. Проведено святкування Новорічно-Різдвяних свят.

При Будинку культури діє танцювальний колектив, самодіяльний фольклорний колектив «Родина», читацький гурток. Є баяніст.

    Працівники культури співпрацюють із старостою і є активними  при проведенні санітарної очистки та благоустрою населеного пункту.

           Соціальний захист

     Помічник старости проводить оформлення документів на відшкодування житлово-комунальних послуг (субсидій), а саме в 2021 році  на природний газ  із 450 переданих справ надано субсидії 223 домоволодінням, на тверде паливо затверджено 23 справи.  

      За Програмою «Турбота» матеріальну допомогу згідно звернень надано    21 заявнику  на суму  26500 грн. на лікування та 6 тис. грн. - на поховання.

      Ведеться соціальний паспорт учасників АТО (22 чоловіки) та їх сімей, вивчаються їхні прохання та  надаються можливості їх вирішення щодо санаторно-курортного лікування та інші.  Всі учасники АТО на День села  були відзначені подякою та подарунком.

      Жителі громади мають змогу користуватися Програмою «Доступні ліки», аптека №149 в с.Шамраївка  забезпечує безкоштовними ліками .

      Від центру надання соціальних послуг в селі працює 1 працівник, який опікується 10 одинокими престарілими громадянами. До своєї роботи відноситься добросовісно, скарг  чи нарікань від підопічних не надходило.

      На території округу  проживає: 12 багатодітних сімей в них 29 дітей ; 5 дітей сиріт та напівсиріт;   1 прийомна сім’я, 2 дітей позбавлених батьківського піклування .

За 2021 рік практично ніяких зауважень чи порушень сімейного кодексу в частині виховання, утримання дітей батьками чи опікунами, не було, за виключенням однієї  багатодітної сім’ї  гр. Лисачової Світлани. ЇЇ негативну поведінку було розглянуто на засіданні комісії міської ради, проведено відповідну роботу та ведеться соціальний супровід цієї сім’ї.

 Звернення громадян

            В 2021 році  до старостинського  округу надійшло 78 звернень з них 16 на особистому прийомі. Більшість звернень стосуються питань аграрної політики – оформлення права власності на земельні ділянки, питань матеріальної допомоги на лікування, поховання, ці питання  вирішені  позитивно. Мали місце колективні звернення щодо роботи гранкар’єру та роботи енергетиків. Ці питання розглядались на сходках жителів, старостою направлялись відповідні листи із копіями звернень громадян до керівників вказаних підприємств, на що заявники отримували  відповіді.  Не вирішеними залишаються звернення одноосібників, про виділення доріг до їхніх земельних часток – паїв.

 

Житлово-комунальне господарство, будівництво та благоустрій

       В 2021 році на території старостинського округу капітальне будівництво не проводилось.

    З питань благоустрою було вирішено ряд робіт, які відбувалися за надання благодійної допомоги :

ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

-         Виділялась техніка для  розгортання снігу по вулицях села шамраївка

-         Один раз на місяць ,згідно графіка,  виділялась техніка для вивозу твердих побутових відходів від населення с.Шамраївка;

-         На захоронення твердих побутових відходів виділено - 4745 грн.

-         Виділено 45 літрів бензину на благоустрій села;

-         Закуплено 2 корзини квітів до пам’ятника загиблих воїнів  на 9 травня

-         Виділено 15 тис. грн. для проведення Дня села Шамраївка

-         виділявся трактор і маніту для вивезення сміття з кладовищ;

-         Оплачено роботу екскаватора в сумі 3250 грн.

-         виділявся трактор для перевезення щебеневої продукції,

-         виділявся навантажувач для планування щебеневої продукції на дорозі(Городище біля хреста)

-         виділявся навантажувач для розгортання вапнякових відходів на польовій дорозі (Городище)

-         Виділено кошти в сумі  4 тис.грн. на закупівлю «крошки» на спортмайданчик зі штучним покриттям

-         150 кг цукру  для Шамраївського  НВК

-         Харчування учнів 1-4кл. Шамраївського НВК-  близько 25-30 тис грн. на місяць.

-         Виділено  кошти на придбання ноутбука для Шамраївського Будинку культури та 3 тисячі гривень для придбання новорічних призів дітям.

 ТОВ «Шамраївський цукор»

-          Виділялась техніка для  розгортання снігу по вулицях села Шамраївка

-     виділявся вантажний автомобіль і маніту для вивезення сміття з кладовищ;

-         Вантажний автомобіль для вивезення щебеневої продукції;

-         3 вантажні автомобілі для вивезення вапнякових відходів на при польову  дорогу;

-         Вантажний автомобіль для вивозу вскриші на річку;

-         виділявся  екскаватор для проведення земляних робіт по відводу стічних вод з полів ;

-         Маніту для розгортання піску на прибережній зоні;

-         виділявся екскаватор для  ремонту водогону, бригада зварювальників для ремонту водогону

-         Вишка для заміни ламп вуличного освітлення і т.д.

 ТОВ «Шамраївське»- гранкар’єр

-         80 тон щебеневої продукції для благоустрою доріг та відводу стічних вод;

-         80 тон вскрищі для благоустрою  прибережної зони;

-      Пасажирський автомобіль та автобус для перевезення учасників художньої самодіяльності,  які приймали участь у заходах громади в м.Сквира.

Своїми силами відремонтували парадні  сходи  адмінбудинку.

Жителі вулиці Миру, Городище, Набережна докладали своїх сил та коштів на ліквідацію ситуації, яка склалася після заливних дощів.

         В окрузі працює 2 працівники  прибиральники КП «Сквира благоустрій», які обслуговують 3 кладовища, чотири парки, 3 місця захоронень загиблих в роки  другої світової війни, 1 пам’ятний знак жертвам голодомору, територію центру села, клумби, узбіччя державної автотраси Біла Церква-Кременець в межах населеного пункту, зупинки автотранспорту в межах населеного пункту та інше. Працюють добросовісно.

         Населений пункт газифікований повністю. Всі  вулиці населеного пункту  мають вуличне освітлення, в  2021році КП «Сквира благоустрій» провело заміну  109 лампочок, 2 таймерів.

          Не вирішеним  залишається питання роботи водоканалу з абонентами с.Шамраївка .

         Торгівельно-побутове  обслуговування

           На території села працюють: поштове відділення 3 рази на тиждень,  6 торгових точок з реалізації продуктових та змішаних товарів, 1 магазин  господарських товарів, 1 магазин промислових товарів, 1 магазин меблів, 1 магазин ритуальних послуг, 1 кафе, 1 заклад  кафе-ресторан, 1 приватна аптека,1 державна аптека ,  1 магазин квітів, косметологічний  кабінет, кабінет манікюру.   Заклади  надають послуги громадянам на належному рівні, скарг немає.

          Першочерговими  питаннями, які необхідно вирішити в 2022році:

-         Капітальний ремонт харчоблоку Шамраївського навчально-виховного комплексу;

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття  по вул.Городище (перша черга).

 

Староста Сквирської міської ради

старостинського округу  №2                                               Оксана Голощапова

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: