(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№3 Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу № 1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука про роботу у 2021 році

 
Дата публікації 14.1.2022 16:51:44
 

П Р О Є К Т  

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 січня 2022 року            м. Сквира                           №_ -18-VIII

 

Звіт старости Сквирської міської ради старостинського 

округу № 1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, 

Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука про роботу у 2021 році

 

          Відповідно до п.6 ст.54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, заслухавши та обговоривши звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу № 1 (сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Титарчука Василя Івановича про проведену роботу у 2021 році, враховуючи висновки постійних  депутатських комісій, Сквирська міська рада  

 ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт старости Сквирської міської ради старостинського округу №1 (сіл

    Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка)

    Василя Титарчука про роботу у 2021 році взяти до уваги(додається).

2. Старості Сквирської міської ради старостинського округу №1 Василю Титарчуку продовжувати роботу з питань виконання власних та делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про старосту, дотримуватись вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про нотаріат», «Про ведення військового обліку», постанови КМУ № 207 від  2 березня 2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного  реєстру».

3. Опублікувати  рішення на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради.  

    

Міська голова                                                         Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО:

 

Секретар Сквирської міської ради                 Тетяна ВЛАСЮК

 

Заступник міського голови                           Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                              Валентина БАЧИНСЬКА

Начальниця відділу з питань юридичного

 забезпечення та діловодства    

Сквирської міської ради                               Ірина КВАША

 

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

Сквирської міської ради                               Наталія ЗГАРДІВСЬКА 

Виконавець:

староста Сквирської міської ради                                     Василь Титарчук

                                                               

Рекомендовано до винесення на 

розгляд та затвердження сесією

 

Голова постійної комісії з питань

з питань планування бюджету та

фінансів, соц.-економ. розвитку                                                М.Чмирь

 

Голова постійної комісії з питань

соціального захисту, освіти, охорони

здоров’я, культури та релігії                                    К. Бондарчук

 

Голова постійної комісії з питань підприємництва,

промисловості, сільського господарства, 

землевпорядкування, будівництва та архітектури                    В. Дорошенко

 

Голова постійної комісії 

з питань регламенту, депутатської етики,

законності та правопорядку                                                         В. Гриша

 

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                    М.Сиворакша

Звіт

старости Сквирської міської ради старостинського округу №1

(сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці та Ульянівка) Василя Титарчука про роботу у 2021 році

У Самгородоцький старостинський округ входить шість населених пунктів Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці, Улянівка. Нараховується 1018 дворів,  в яких проживають 1609 жителів.

  В окрузі функціонують Самгородоцький НВК (ЗЗСО І-ІІІ ст. ЗДО), в якому навчається 147 школярів та 23 дошкільнят, працює 22 вчителі. Харчування 1-4 класів школярів села Самгородок, Рибчинці здійснюється за кошти ТДВ «Шамраївський ц.з.», 1-11 класів школярів села Мовчанівка за кошти СГ ПП ім. Гагаріна. За кошти цих підприємств фінансуються всі святкові заходи для школярів. Працівниками округу спільно з підприємцями підтримується добрі традиції по святкуванню для дошкільнят Дня Святого Миколая, Новорічних свят з врученням подарунків.

 Для медичного обслуговування жителів наших сіл маємо сільську амбулаторію та два ФАПи. В Мовчанівці та Рибчинцях працюють дві медичних сестри на 0.5 ставки, в Самгородоцькій АЗПСМ одна медична сестра на 1 ставку, одна на 0.25 ставки, одна на 0.5 ставки, молодша медична сестра на  0.5 ставки та водій на 0.5 ставки. Працівниками амбулаторії проводиться щеплення дітей та дорослого населення старостинського округу, маніпуляції, фізпроцедури. В належному стані підтримується благоустрій територій закладів медицини. 

Для культурного розвитку жителів старостинського округу маємо два будинки культури та три бібліотеки, в яких працюють п’ять працівників. Працівники культури, спільно з учнями та активними жителями округу відповідально  проводять заходи до святкових та пам’ятних дат. Самгородоцький жіночий гурт «Самгородяночка» спільно з працівниками культури округу приймають участь у заходах громади Сквирщини та сіл Самгородка, Мовчанівка, Рибчинці. На належному рівні працівниками культури проводяться заходи з благоустрою території.

Торгівельне обслуговування жителям старостинського округу надають десять магазинів. та виїзну торгівлю - автолавки.

На території округу працює поштове відділення в селі Самгородок два рази на тиждень та один раз на тиждень в селі Мовчанівка, Рибчинці та Улянівка. Жителі та працівники медицини округу задоволені послугами державної аптеки, яка знаходиться в селі Самгородок.

Протяжність вуличного освітлення 29,2 км на якому розміщені 309 ліхтарів, з них 11 на сонячних батареях. Протягом  року замінено 84 лампочки, замінено  6 реле часу, 4 пускачі, ліквідовано  пошкодження ліній електропередач на 4 вулицях.

Благоустроєм населених пунктів займаються два комунальні працівники. Протягом року підтримують в належному стані меморіал та пам’ятні знаки, прибирають, обкошують, вирубують зарослі території вулиць, кладовищ,  білять дерева та бордюри,  беруть участь у вивезенні ТПВ, надають допомогу в опаленні ФАПу села Мовчанівка.

По Самгородку, Рибчинцях та Улянівці ТДВ «Шамраївський ц.з.» (керівник Шлейко В.Л.) один раз на місяць надає транспорт для вивезення ТПВ, допомагає в благоустрої кладовища, в зимовий період вчасно очищають дороги від снігу, в даний час фінансують ремонт водонапірної башти для амбулаторії, дошкільнят та жителів села Самгородок, також профінансували заходи з нагоди Дня села Самгородок, Рибчинці.

По селі Мовчанівка СГПП ім.Гагаріна (керівник Щербак В.Г.) надавали техніку для обкошування території, благоустрою кладовища, тричі для вивезення ТПВ, в зимовий період очищають дороги від снігу. Профінансували заходи з нагоди свят Івана Купала, Дня Незалежності, Дня села Мовчанівка.

         Від жителів старостинського округу з початку року надійшло 941 звернень, з них 5 від учасників АТО, від осіб з інвалідністю -5, ветеранів праці -20, від дітей війни-36, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів-героїнь-40, від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС-1. Найбільше - 721 звернення - соціального характеру. Оформлено жителям округу 121 субсидію, зокрема, які подано вперше - 42. Видано 648 довідок жителям та 333 згідно запитів.   Довідки формуються у діловодів, передаються на електронну адресу, реєструються у журналі особистого прийому старости та вчасно передаються жителям. Старостою та діловодами проводиться обстеження та складаються акти обстеження матеріально-побутових умов жителів старостинського округу. Особлива увага приділяється багатодітним сім’ям (19 багатодітних сімей в яких зростає 81 дитина, спільно з працівникам школи проводимо обстеження умов проживання.

 Проводиться звірка документів громадян з картками реєстрації особи. Вносяться відомості до реєстру територіальної громади та погосподарських книг на 2021-2025 роки.  Жителям округу проведено 93 нотаріальних дій. В журналі обліку про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання /перебування/  осіб сіл Самгородок, Саврань, Новий Шлях, Мовчанівка, Рибчинці, Улянівка  вчинено 148 дій жителям округу. Старостою та діловодами беруться на військовий облік військовозобов’язані, оформляються картки первинного обліку, проводиться оповіщення призовників, військовозобов’язаних та подаються повідомлення до  Білоцерківського РТЦК СП  м.Сквира.

        У прийомні дні, коли функціонують ринки, в середу в селі Самгородок, в четвер в Мовчанівці, Рибчинцях та Улянівці, проводяться зустрічі старости, діловодів із жителями.

         Позитивом для нас є зустріч міського голови Валентини Левіцької, її заступників та керівників підрозділів з жителями округу (зустріч відбулася двічі), де було прозвітовано та окреслено плани на майбутнє, а це дві дороги, на які виготовлені проекти, та ремонт сільського будинка культури.

        Нещодавно інвентаризаційна комісія Сквирської міської ради побувала в селі Самгородок та Мовчанівці, ними належним чином було оцінено зроблене колективами бувших сільських рад та нинішніми працівниками, зокрема, орендарями земельних часток (паїв), підприємцями, працівниками освіти, медицини, культури, комунальними працівниками, старостою, діловодами.

            Як підсумок, перші кроки Самгородоцького старостинського округу є впевнені та обнадійливі.

                                                                                                                                                    Староста Сквирської міської ради                                                               старостинського округу №1                                                Василь ТИТАРЧУК 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: