(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№24 Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади

 
Дата публікації 14.1.2022 11:48:26
 

П Р О Є К Т  

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ____________ 2022 року                   м. Сквира                             № ______ 

Про затвердження акта приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади
 

     Відповідно до ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення сесії Сквирської міської ради від 23.12.2021 №38-17-VІІІ «Про надання згоди на прийняття  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок від ТДВ «Шамраївський цукровий завод» (код ЄДРПОУ 13737989)», розпорядження Сквирського міського голови від 07.10.2021 №94-ОД «Про утворення комісії з приймання-передачі основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, виробничих запасів, біологічних активів, інших нефінансових активів з балансу та на баланс Сквирської міської ради» зі змінами згідно розпорядження  від 17.01.2022 №6, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити акт приймання-передачі артезіанської свердловини та водонапірної башти в с.Самгородок, які перебувають на балансі  ТДВ «Шамраївський цукровий завод»,  до комунальної власності Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради, що додається та є невід’ємною частиною цього рішення. 

2. Визначити балансоутримувачем та закріпити на праві господарського відання майно, зазначене в акті приймання-передачі, за комунальним підприємством «Сквир-водоканал» (код ЄДРПОУ 43207778).

 

3. Комісії з приймання-передачі основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, виробничих запасів, біологічних активів, інших нефінансових активів з балансу та на баланс Сквирської міської  ради та директору комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурду Ю.Д. протягом двох тижнів підготувати акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові.

4. Директору комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурду Ю.Д. вжити заходів щодо обліку майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, внести відповідні зміни до бухгалтерському обліку підприємства та призначити відповідального за збереження майна.  

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

 

Міський голова                               Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО :

Заступник міського голови                        Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                     Валентина БАЧИНСЬКА

Секретар міської ради                                             Тетяна ВЛАСЮК

Керуюча справами (секретар) 

виконавчого комітету міської ради                       Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Начальник відділу з питань 

юридичного забезпечення ради 

та діловодства міської ради                          Ірина КВАША

 

Начальник організаційного відділу

міської ради (уповноважений з питань 

запобігання та виявлення корупції)                          Віктор САЛТАНЮК 

 

ВИКОНАВЕЦЬ:

Т.в.о. начальника відділу капітального 

будівництва, комунальної власності та 

житлово-комунального господарства                       Світлана ЛУПУЛ 

 

Рекомендовано до внесення на 

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                     Микола СИВОРАКША

 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: