№21 Про передачу з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства на баланс КП «Сквираблагоустрій» конструкцій та їх частин (модульна вбиральня)

Дата публікації 14.1.2022 11:42:45

П Р О Є К Т

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ 2022 року                   м. Сквира                             № ______

Про передачу з балансу відділу капітального

будівництва, комунальної власності та житлово-

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою якісного та належного обслуговування і експлуатації громадської вбиральні, врахування вартості майна в обліку балансоутримувача – КП «Сквираблагоустрій», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 44153671) на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» (код ЄДРПОУ 43131772) конструкцій та їх частин (модульна вбиральня) вартістю  398000 грн. (триста дев’яносто вісім тисяч грн.).

2. Затвердити склад комісії з прийому-передачі з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради на баланс комунального підприємства «Сквираблагоустрій» конструкцій та їх частин (модульна вбиральня) у складі згідно з додатком.

3. Т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Лупул С.П. та директору комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Гнатюку О.В. протягом двох тижнів підготувати акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові.

4. Директору комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Гнатюку О.В. вжити заходів щодо обліку майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерському обліку підприємства, призначити відповідального за збереження майна.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                                    Валентина ЛЕВІЦЬКА

ПОГОДЖЕНО :

Заступник міського голови                        Людмила СЕРГІЄНКО

Заступник міського голови                                     Валентина БАЧИНСЬКА

Секретар міської ради                                             Тетяна ВЛАСЮК

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету міської ради                       Наталія ЗГАРДІВСЬКА

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради

та діловодства міської ради                          Ірина КВАША

Начальник організаційного відділу

міської ради (уповноважений з питань

запобігання та виявлення корупції)                          Віктор САЛТАНЮК

ВИКОНАВЕЦЬ:

Т.в.о. начальника відділу капітального

будівництва, комунальної власності та

житлово-комунального господарства                       Світлана ЛУПУЛ

Рекомендовано до внесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                     Микола СИВОРАКША

до рішення сесії

Сквирської  міської ради

від _________№  - -VIII

СКЛАД

комісії з прийому-передачі з балансу відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради на баланс  комунального підприємства «Сквираблагоустрій» конструкцій та їх частин (модульна вбиральня)

Голова комісії:

Сергієнко

Людмила Вікторівна

заступник Сквирського міського голови;

Члени комісії:

Лупул

Світлана Павлівна

-

т.в.о. начальника відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради;

Літвінко

Аліна Олексіівна

-

головний спеціаліст – бухгалтер відділу капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради;

Гнатюк Олександр Васильович

-

директор комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

Сопіженко Наталія Володимирівна

головний бухгалтер комунального підприємства «Сквираблагоустрій»;

Літвінчук Олександр Григорович

головний енергетик комунального підприємства «Сквираблагоустрій»;

Пінчук Олександр Миколайович

-

механік комунального підприємства «Сквираблагоустрій»

Секретар міської ради                                                             Тетяна  ВЛАСЮК