(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1407-58-VІІ Про продовження терміну дії угод про порядок користування земельними ділянками на період виготовлення документації ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, б/н в м.Сквира

 
Дата публікації 25.09.2020 9:50:2
 

РІШЕННЯ

 

Про продовження терміну дії угод

про порядок користування земельними

ділянками на період виготовлення

документації ТОВ «Київоблпреса»

по вул. Соборна, б/н в м.Сквира

 

Розглянувши заяву ТОВ «Київоблпреса» про продовження терміну дії угоди про порядок користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення в м. Сквира, по вул. Соборна, б/н (біля аптеки «Будьте здорові» та магазину «Віта»), враховуючи пропозиції постійної комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про землеустрій”, „Про оренду землі”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продовжити ТОВ «Київоблпреса» термін дії угод про порядок користування земельною ділянкою площею 0,0024 га по вул. Соборна, б/н біля аптеки «Будьте здорові» та площею 0,0016 га по вул. Соборна, б/н біля магазину «Віта» для комерційного використання на період виготовлення документації для обслуговування торгівельного павільйону.

 

  1. Доручити міському голові укласти, за згодою сторін, Угоду про порядок оплати за користування земельною ділянкою на період виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

 

  1. Встановити річну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Київоблпреса» по вул. Соборна, біля магазину «Віта» (8534,01 грн.), що становить 1024,08 гривень на рік, по вул. Соборна, біля аптеки «Будьте здорові» (106 67,52 грн.), що становить 1280,10 гривень на рік.

 

  1. Протягом 6 місяців з дня прийняття даного рішення подати до міської ради проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на затвердження. У разі невиконання даної вимоги, угоду про порядок користування земельною ділянкою буде розірвано.

 

  1. Зобов’язати ТОВ «Київоблпреса» провести благоустрій даної земельної ділянки та прилеглої території і підтримувати їх в належному санітарному стані.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

 

Міський голова                                                            В.А. Скочко

 

 

м. Сквира

17 вересня 2020 року

№1407-58-VІІ

 

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Секретар міської ради                                                       В.О.Бондар

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                 С.І.Палієнко

 

Начальник юридичного відділу міської ради                   О.М. Сікорська

 

Виконавець

Начальник відділу з питань

підприємництва, містобудування та

землекористування міської ради                                      Н.В. Іващенко

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: