(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1392-58-VІІ Про розгляд заяви керівника ТОВ «БУДЄВРО-КОМПАНІ» щодо передачі комунального майна в оренду

 
Дата публікації 25.9.2020 10:50:26
 

РІШЕННЯ

                                       

Про розгляд заяви керівника ТОВ «БУДЄВРО-КОМПАНІ»

 щодо передачі комунального майна в оренду

 

Розглянувши заяву керівника Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДЄВРО-КОМПАНІ» від 26.06.2020 вх. № 797, відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 759-763 Цивільного кодексу України, статей 283-289, 291 Господарського кодексу України, пункту 31 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища, Сквирська міська рада VII скликання,

В И Р І Ш И Л А:

  1. Сформувати список комунального майна, власником якого є територіальна громада в особі Сквирської міської ради та яке може бути передано в оренду.
  2. Доручити начальнику відділу з питань підприємництва, містобудвання та землекористування Сквирської міської ради Іващенко Н.В., директору Комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурду Ю.Д., директору Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Степаненко О.В. та начальнику Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Войцехівському В.О., у строк до 10 жовтня 2020, подати перелік комунального майна, яке є власністю територіальної громади, перебуває на балансі відповідних підприємств та яке може бути передано в оренду.
  3. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнку С.І. сформувати перелік комунального майна, яке може бути передано в оренду та подати на затвердження наступної чергової сесії Сквирської міської ради.
  4. Включити до списку комунального майна, яке може бути передано в оренду, частину громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, площею 87,4 кв.м, розташований за адресою: м. Сквира, вул. Липовецька, 93, що перебуває на балансі Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство».
  5. Секретарю Сквирської міської ради Бондар В.О. ознайомити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                   Палієнка С.І., начальника відділу з питань підприємництва, містобудвання та землекористування Сквирської міської ради Іващенко Н.В., директора Комунального підприємства «Сквир-водоканал» Шварцбурда Ю.Д., директора Комунального підприємства «Сквираблагоустрій» Степаненко О.В. та начальника Комунального підприємства «Сквирське комунальне господарство» Войцехівського В.О. із цим рішенням.
  6. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                        В.А.Скочко

м. Сквира

17 вересня 2020 року

№1392-58-VІІ

 

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                           В. Бондар

Перший заступник міського голови                                     В. Горбалінський

Заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                       С. Палієнко

Заступник міського голови

з економічних питань                                                            Л. Сергієнко

Виконавець:

Начальник юридичного відділу                                            О. Сікорська

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: