(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1387-58-VІІ Про припинення права постійного користування частини земельної ділянки, яка є власністю територіальної громади м. Сквира та знаходиться в користуванні юридичної особи – «Сквирський ринок» Київської регіональної спілки споживчої коопераці

 
Дата публікації 24.9.2020 11:25:48
 

РІШЕННЯ

 

Про припинення права постійного користування частини земельної ділянки, яка є власністю територіальної громади м. Сквира та знаходиться в користуванні юридичної особи – «Сквирський ринок» Київської регіональної спілки споживчої кооперації по вул. Соборна, 49

 

Керуючись статтями 12, 92, пунктом «е» частини 1  статті 141, статтею 142 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи акти комісії по спірним питанням від 04.04.2019, від 10.10.2019, рішення комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради від 07.08.2020 та беручи до уваги рекомендації постійної депутатської комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А:

  1. Погодити розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,7611 га (кадастровий номер 3224010100:01:056:0028) із категорії земель: Землі житлової та громадської забудови, з цільовим призначенням «03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)» в межах м. Сквира вул. Соборна (колишня Леніна),49 Сквирської міської ради Сквирського району на дві окремі земельні ділянки з площами 0,7299 га, та площею 0,0312 га. Правокористувач: "Сквирський ринок" Київської регіональної спілки споживчої кооперації, землевласник – Сквирська міська рада.
  2. Припинити право постійного користування частини земельної ділянки, яка є власністю територіальної громади м. Сквира та знаходиться в користуванні юридичної особи – «Сквирський ринок» Київської регіональної спілки споживчої кооперації та вилучити її орієнтовною площею 0,03 га за адресою: Київська область, Сквирський район, м. Сквира, вул. Соборна (колишня Леніна), 49 у зв’язку із набуттям іншою особою права власності на будівлю або споруду, яка розташована на земельній ділянці та віднести її до земель запасу Сквирської міської ради Київської області.
  1. Рекомендувати юридичній особі – «Сквирський ринок» Київської регіональної спілки споживчої кооперації звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, для замовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  2. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Сквирської міської ради www.skvira-rada.gov.ua.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури та заступників міського голови згідно розподілу обов’язків.

Міський голова                                                            Валерій СКОЧКО

  

м. Сквира

17 вересня 2020 року

№1387-58-VІІ

Погоджено:

Секретар міської ради                                                          В. Бондар

 

Перший заступник міського голови                                              В. Горбалінський

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                     С. Палієнко

 

Начальник юридичного відділу

Сквирської міської ради                                                       О. Сікорська

 

Начальник відділу з питань підприємництва,

містобудування та землекористування

Сквирської міської ради                                                       Н. Іващенко

Виконавець (автор проєкту):

Комісія по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Сквирської міської ради (голова комісії Горбалінський В.М.).

 

 

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: