(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1386-58-VІІ Про зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира фізичній особі-підприємцю Титарчуку К.В.

 
Дата публікації 25.9.2020 10:22:29
 

РІШЕННЯ

 

Про зменшення розміру пайової участі

у розвитку інфраструктури міста Сквира

фізичній особі-підприємцю Титарчуку К.В.

 

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Титарчука К.В. щодо зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира, керуючись Положенням про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира, затвердженим рішенням Сквирської міської ради від 06.11.2018 № 767-34-VII (із змінами та доповненнями), Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості, викладені в Акті № 01 від 11.09.2020 та рекомендації постійної депутатської комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сквира по реконструкції з розширенням власної нежитлової будівлі під кафе-бар з магазином і аптечним кіоском по вулиці Соборна, 63-Б в м. Сквира з нарахованої суми згідно Договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту від 09.09.2020 № 3 - 72 519,00 (сімдесят дві тисячі п’ятсот дев’ятнадцять гривень 00 копійок) до 1 883,00 (одна тисяча вісімсот вісімдесят три гривні 00 копійок) в зв’язку з капітальним ремонтом частини тротуару вздовж вулиці Соборна, 63б (загальна площа – 120,0 кв.м.).
  2. Фізичній особі-підприємцю Титарчуку К.В.:
    1. Укласти Додаткову угоду до Договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту від 09.09.2020 № 3 відповідно до пункту 1 даного рішення.
    2. Передати елемент благоустрою – частину влаштованого (капітально відремонтованого) тротуару по вул. Соборна в м. Сквира, площею 120,0 кв.м. у комунальну власність територіальної громади міста Сквира на безоплатній основі.
  3. Прийняти елемент благоустрою – частину влаштованого (капітально відремонтованого) тротуару по вул. Соборна в м. Сквира у комунальну власність територіальної громади міста Сквира.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палієнка С.І.

 

 

Міський голова                                                Валерій СКОЧКО

 

 

м. Сквира

17 вересня 2020 року

№1386-58-VІІ

 

 

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                       В. Бондар

 

Заступник міського голови

з економічних питань                                                       Л. Сергієнко

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                 С. Палієнко

 

Начальник юридичного відділу                                       О. Сікорська

 

Виконавець:

Перший заступник міського голови                        В. Горбалінський

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: