(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1110-47-VІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира, виготовлен

 
Дата публікації 11.11.2019 11:25:22
 

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів освіти, що розташована

за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира,

виготовлену ТОВ «Лідер Плюс»

 

Розглянувши виготовлену ТОВ «Лідер Плюс» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель освіти, що розташована за адресою по вул. Максима Рильського, 62 у м.Сквира, керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про землеустрій», Закону України  «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 12, 121, 186 Земельного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури, Сквирська міська рада VII скликання

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сквирської міської ради площею 0,4552 га по вул. Максима Рильського, 62 у м. Сквира.

Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки –  для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, не підтримано більшістю голосів депутатів від складу ради.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                    В.А.Скочко

м. Сквира

07 листопада 2019 року

№1110-47-VІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: