№11-18-VIII Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції

Дата публікації 31.1.2022 10:42:45

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 січня 2022 року                     м. Сквира                             №11-18-VIII

Про внесення змін до Статуту Комунального закладу

Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-

ресурсний центр» та затвердження його в новій редакції

Розглянувши лист директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» вх. № 98 від 12.01.2022 року (вих.№1 від 12.01.2022 року) «Про внесення змін до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр», відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно- ресурсний центр» зі змінами, від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства установчих документів Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр», Сквирська міська рада VІІІ скликання

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести наступні зміни до Статуту Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»:

П. 3 абзац перший після слів «Центр має самостійний баланс,» доповнити словами «гербову печатку і штампи».

П. 3 абзац третій доповнити реченням: «Директор Центру визначає перелік платних освітніх та інших послуг, що надаються Центром, із зазначенням часу, місця, способу та порядку надання кожної з послуг, їх вартості та особи, відповідальної за їх надання».

П. 51 доповнити абзацом другим: «Головним розпорядником, в частині фінансування бюджетних коштів, є відділ освіти Сквирської міської ради, а Центрє розпорядником нижчого рівня».

П. 53 доповнити абзацом третім: «Одержання Центром власних надходжень не є підставою для зменшення обсягу його бюджетного фінансування».

2. У зв’язку з викладеним вище затвердити Статут Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» в новій редакції, що додається.

3. Доручити директору Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» Анні Марковій забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію нової редакції Статуту.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії та на постійну комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міська голова                                  Валентина ЛЕВІЦЬКА