(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№1094-47–VІІ Про затвердження Програми відзначення Державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік

 
Дата публікації 11.11.2019 16:3:21
 

Про затвердження Програми відзначення

Державних та професійних свят,

ювілейних дат, заохочення за заслуги

перед містом Сквира, здійснення

представницьких та інших заходів на 2020 рік 

 

Відповідно до вимог ст. 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції міського голови, постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів Сквирської міської ради, Сквирська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік (додаток №1).
  2. Обсяг фінансування Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік визначається рішенням сесії міської ради «Про бюджет міста Сквира на 2020 рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів Сквирської міської ради.

 

Міський голова                                                        В.А.Скочко

м. Сквира

07 листопада  2019 року

№1094-47–VІІ

 

Додаток № 1

до рішення сесії від

07 листопада 2019 року

№1094-47-VII

ПРОГРАМА

відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат,

заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік

1.  Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік (далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Бюджетного кодексу України.

Місто Сквира відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій державного, обласного, районного та місцевого значення. В місті здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Сквирою, Київщиною та Україною, виконанням представницьких функцій міською радою та її виконавчим комітетом. Це потребує систематизації таких заходів, виділення бюджетних асигнувань - прийняття Програми.

2.  Мета і завдання Програми

Метою Програми є забезпечення належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирою, здійснення представницьких та інших заходів.

Основними завданнями Програми є створення додаткових організаційних, фінансових і матеріально-технічних умов для виконання мети Програми.

3.  Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету, в межах фінансового ресурсу Програми визначеного рішенням сесії міської ради на відповідний бюджетний рік за погодженням виконавчого комітету міської ради та інших джерел відповідно до законодавства.

4.      Заходи щодо реалізації Програми

4.1.  Відзначення державних свят, визначних подій держави, які встановлені актами Президента України, Уряду України, із врученням Почесних грамот Сквирської міської ради.

Сквирська міська рада, виконавчий комітет

4.2.  Відзначення колективів підприємств, установ і організацій та окремих осіб за високі трудові здобутки із врученням Почесних грамот міської ради та грошових винагород.

Сквирська міська рада, виконавчий комітет

4.3.  Відзначення професійних свят, які встановлені відповідно до указів Президента України, із врученням Почесних грамот міської ради та грошових винагород.

Сквирська міська рада, виконавчий комітет

4.4.  Організація офіційних прийомів, зустрічей делегацій, відкриття  тематичних виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів, спортивних змагань, тощо із врученням цінних подарунків, сувенірів, грошових винагород.

Сквирська міська рада, виконавчий комітет

4.5.Організація проведення Дня міста Сквира.

 Сквирська міська рада, виконавчий комітет

4.6.  Відрядження посадових осіб та офіційних делегацій Сквирської міської ради у межах України та за кордон, пов'язаних із залученням інвестицій в економіку міста.

Сквирська міська рада, виконавчий комітет.

5. Очікувані результати

Виконання Програми буде сприяти підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів Сквири, покращенню економічного стану та іміджу міста.

  1. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна депутатська комісія з питань планування бюджету та фінансів Сквирської міської ради.

 

 

Міський голова                                                               В. А.Скочко

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: