(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№ 98-8-VIII Про проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Безпечна

 
Дата публікації 14.6.2021 12:16:41
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

від 08 червня 2021 року      м. Сквира            № 98-8-VIII

 

Про проведення нормативної грошової

оцінки земель населеного пункту с.Безпечна

 

Відповідно до ст. ст. 12, 83, 122, 201 Земельного кодексу України, ст. 6, 15, 18 Закону України «Про оцінку земель», Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 грудня 2016 року № 489, п. 34 ч. 1 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії Сквирської міської ради  з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури Сквирська міська рада VIII скликання:

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Провести нормативну грошову оцінку земель населеного пункту с.Безпечна.

2. Доручити відділу з питань земельних ресурсів та кадастру спільно з сектором архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради підготувати технічне завдання на надання послуг із розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Безпечна та вихідні дані для проведення нормативної грошової оцінки земель.

3. Фінансування наданих послуг із розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Безпечна провести Сквирській міській раді за рахунок Програми розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок, в тому числі, на земельних торгах у формі аукціону Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради  з питань підприємництва, промисловості, сільського господарства, землевпорядкування, будівництва та архітектури

 

Міський голова                                                       Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: