(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№ 89-3-VІІІ Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021рік

 
Дата публікації 27.12.2020 18:28:40
 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021рік

 

Керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року №823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» (із змінами) та з метою надання державної соціальної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років, Сквирська міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік згідно додатку до цього рішення.
  2. Відділу освіти Сквирської міської ради забезпечити виконання заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та релігії.

     

 

 Міський голова                                     Валентина  ЛЕВІЦЬКА

 
 
 
м. Сквира
22 грудня  2020 року
№ 89-3-VІІІ        

                                                                                                Додаток

до рішенням сесії

від 22 грудня 2020 року

№ 89 -3-VIII

 

ПРОГРАМА

надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років, на 2021 рік

Загальні положення

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році  виповнюється 18 років, на 2021 рік,  розроблена відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» (із змінами), з метою організації повного і своєчасного надання одноразової допомоги після досягнення 18-річного віку дітей-сиріт і дітей, позбавленим батьківського піклування (надалі - допомога).

Мета і завдання Програми

Метою цієї Програми є забезпечення повного і своєчасного надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у  2021 році  виповнюється 18 років.

Завданнями Програми є встановлення чіткого порядку надання допомоги, зокрема визначення кола осіб, що мають на неї право, строків і спосіб, у який такі особи можуть звернутися до уповноважених органів для отримання допомоги, розмір допомоги в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» (із змінами).

Перелік осіб, на яких розповсюджується дія цієї програми визначається розпорядженнями Сквирського міського голови на підставі інформації, що надається службою в справах дітей тасім’ї.

 

Порядок і строки виконання Програми

Програма діє з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року.

Програма направлена на надання одноразової допомоги особам, яким у 2021 році виповнюється 18 років. Допомога надається протягом дії програми, але у тому році, в якому дитині виповнюється 18 років.

У разі неотримання з будь-яких причин дитиною одноразової допомоги у строк дії Програми, цю допомогу може бути виплачено протягом трьох років.

Допомога надається на підставі наданої до відділу освіти Сквирської міської ради заяви та паспорта отримувача цієї допомоги.

Право на отримання одноразової допомоги для недієздатної особи має піклувальник, призначений в установленому порядку.

У разі перебування особи, яка має право на отримання одноразової допомоги, в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань така допомога призначається і виплачується шляхом перерахування на відкритий у банку вкладний (депозитний) рахунок особи на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора або установи виконання покарань до відділу освіти за умови наявності інформації про дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, в єдиному електронному банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерела та обсяг фінансування заходів Програми

Фінансування Програми передбачено здійснювати відповідно до законодавства України за рахунок коштів місцевого бюджету.

Для виконання завдань цієї програми необхідно фінансування в розмірі 1810,00 грн. для кожної дитини, зазначеної в частині 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку» (із змінами).

Обсяг річного фінансування може переглядатися на підставі відповідних рішень сесії Сквирської міської ради.

Організація контролю за ходом виконання Програми

Головним розпорядником коштів Програми є відділ освіти Сквирської  міської ради.

 

Очікувані результати виконання Програми

Реалізація Програми надасть можливість забезпечити повне і своєчасне надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році  виповнюється 18 років, що проживають в межах населених пунктів, що входять до складуСквирської територіальної громади.

 

Заступник міського голови                               Валентина БАЧИНСЬКА

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: