(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№ 8 - 3–VІІІ Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2021рік

 
Дата публікації 24.12.2020 16:4:31
 

РІШЕННЯ

Про встановлення розміру надбавки та

премії Сквирському міському голові на 2021рік

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями), від 21 липня 2005 року № 614 «Деякі питання віднесення областей та міст до груп за оплатою праці» (зі змінами та доповненнями), враховуючи пропозиції комісії з питань планування бюджету та фінансів,соціально-економічного розвитку, Сквирська міська рада VIII скликання

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити на 2021 рік міському голові надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг службовців органів місцевого самоврядування та вислугу років помісячно.
  2. Преміювання міського голови проводити в межах, затверджених сесією міської ради, кошторисних призначень апарату міської ради на оплату праці в розмірі100% посадового окладу, а також додатково преміювати в розмірі 100% посадового окладу до державних та професійних свят, а саме: до Дня 8–го Березня, Дня Конституції України, Дня Незaлежності України,Дня місцевого самоврядування..
  3. Виплати проводити у терміни, визначені для виплати заробітної плати чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  начальника фінансово –господарського відділу  та на постійну комісію Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

 

Голова міської ради                                        Валентина ЛЕВІЦЬКА

м. Сквира

22 рудня 2020 року

8 - 3–VІІІ

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: