(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№ 13-12-VIII Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄД

 
Дата публікації 1.10.2021 13:29:46
 

 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 вересня 2021 року                   м. Сквира                             № 13-12-VIII

Про затвердження акту приймання-передачі амбулаторії первинної медичної  допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка та прийняття об’єкта у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961)

 

 

         Враховуючи лист Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації від 09.04.2021 №012-10/1302, відповідно до ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст.327, 328 Цивільного кодексу України, ст.137 Господарського кодексу України, статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», затвердженого рішенням Сквирської міської ради від 22.12.2020 №96-3-VIII,  враховуючи пропозиції постійної комісії з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища,  Сквирська міська рада VIII скликання

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити акт приймання-передачі №207-21 фактичних витрат, понесених на об’єкт «Амбулаторія первинної медичної  допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка Сквирського району Київської області - будівництво» та прийняти на баланс фактичні витрати, понесені по об’єкту, в сумі 7669594,13 (сім мільйонів шістсот шістдесят дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто чотири гривні 13 коп.).

2. Надати згоду та прийняти  безоплатно у власність Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради (код ЄДРПОУ 04054961) закінчений будівництвом об’єкт «Амбулаторія первинної медичної  допомоги по площі Перемоги, 19-Б в с.Пустоварівка Сквирського району Київської області - будівництво», а саме: будівлю амбулаторії первинної медичної допомоги з обладнанням згідно з актом приймання-передачі №207-21 фактичних витрат (додаток 1) на загальну суму 7669594,13 (сім мільйонів шістсот шістдесят дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто чотири гривні 13 коп.) та проєктно-кошторисну документацію на закінчений будівництвом об’єкт згідно акту № 1 прийому-передачі проєктно-кошторисної документації (додаток 2 до рішення).

3. Визначити балансоутримувачем та закріпити на праві оперативного управління майно, зазначене в п.2 цього рішення, за комунальним некомерційним підприємством Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38500755).

4. Начальнику відділу капітального будівництва, комунальної власності  та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради                  Степаненко О.В.:

- вжити заходів щодо реєстрації в інтересах Сквирської міської територіальної громади в особі Сквирської міської ради права власності на будівлю амбулаторії первинної медичної  допомоги, розташовану за адресою: пл. Перемоги, 19-Б, с.Пустоварівка Білоцерківського району Київської області;

 - забезпечити укладання договору оперативного  управління майном.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Міський голова                                                              Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Погоджено :

Секретар міської ради                                                             Т. Власюк

Заступник міського голови                                                      В.Черненко

Заступник міського голови                                                      Л. Сергієнко

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення

ради та діловодства                                                                       І. Кваша

Начальник відділу адміністративних послуг                              С.Рибак

 

Виконавець

Начальник відділу капітального будівництва,

комунальної власності та житлово-комунального

господарства                                                                                      О.Степаненко

 

Рекомендовано до винесення на

розгляд та затвердження сесією

Голова постійної комісії з питань

комунального майна, ЖКГ, благоустрою

та охорони навколишнього середовища                                       М.Сиворакша

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: