(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

№ 01 -11 -VIIІ Про хід підготовки закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 
Дата публікації 3.9.2021 15:58:13
 

СКВИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 02 вересня 2021 року           м. Сквира                         № 01 -11 -VIIІ

Про хід підготовки закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

           Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вчасної підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період, враховуючи висновки постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури та релігії, Сквирська міська рада VIIІ скликання

В И Р І Ш И Л А

  1. Інформацію заступника міського голови Бачинської В.П. про підготовку закладів освіти до 2021/2022 навчального року взяти до відома.
  2. Відділу освіти Сквирської міської ради (Заболотний О.В.):
    1. 1. подати на затвердження Сквирському міському голові мережу класів (груп), учнів (вихованців) закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти до 10 вересня 2021 року.
    2. 2.завершити підготовку закладів освіти до опалювального сезону до 10 жовтня 2021 року.
  3. Управлінню фінансів Сквирської міської ради (Круківська І.В.) при уточненні бюджету на 2021 рік та при формуванні бюджету на 2022 рік першочергово передбачити додаткові кошти на виконання заходів з протипожежної безпеки в закладах освіти, на оновлення комп’ютерної техніки, технологічного обладнання  харчоблоків, спортивного інвентарю, ремонт харчоблоків, теплогенераторної Сквирського міського будинку культури.
  4. Відділу комунального майна та капітального будівництва Сквирської міської ради (Степанченко О.В.) завершити капітальні ремонти в  Сквирському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, Сквирському академічному ліцеї, Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості, а також виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт (виконання заходів протипожежної безпеки) в Пустоварівському НВК; провести ремонт теплогенераторної Сквирського міського будинку культури.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                        Валентина ЛЕВІЦЬКА

 

Довідка щодо стану підготовки до опалювального сезону по

КНП СМР «Сквирський МЦПМСД»

        У Комунальному некомерційному підприємстві Сквирської міської ради «Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на даний час перебуває три об’єкти , які опалюються природним газом за договором з ТОВ «Київоблгаз збут», а саме: АЗПСМ с.Кривошиїнці, АЗПСМ с.Шамраївка, ФП с.Лаврики. Системи опалення на даних об’єкта у задовільному стані, коштів на природний газ та розподіл газу вистачає. На пічному опаленні знаходяться слідуючі ФП с.Руда, відділок Руда, с.Безпечна, с.Оріховець, с.Каленна, с.Мовчанівка, с.Рибчинці, с.Красноліси, с. Рогізна, с.М.Лисовці, с.Миньківці, с.Селезенівка, с.Цапіївка. Забезпечення дровами та паливними брикетами питання частково вирішується. Всі інші АЗПСМ та ФП знаходяться на електричному опаленні за договором з ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія», коштів на електричну енергію та розподіл енергії вистачає.

        Для відшкодування енергоносіїв орендованих приміщень КНП СМР Сквирська ЦМЛ, Територіальний центр (АЗПСМ с.Горобіївка борг за перше півріччя 2021 року складає 93345,22 грн.), будівлі ФП переданих на баланс центру, додатково потрібно збільшити кошторисні призначення на 200 тис.грн. (світло, тепло, газ природний).

      На поточні ремонти приміщень амбулаторій та ФП було виділено коштів у сумі 21 тис. грн.

      Розглядається вирішення питання про закріплення та утримання приміщень ФП та ПЗ в інших приміщеннях, балансоутримувач яких є Сквирська МР, відділ освіти та культури Сквирської МР.

Директор КНП СМР

«Сквирський МЦПМСД»                                                Людмила ГАДІЯК

 

І Н Ф О Р М А Ц І Й НА           Д О В І Д К А

Адміністрація  КНП СМР «Сквирська ЦРЛ» повідомляє, що підготовка до опалювального сезону 2021-2022рр. розпочалась у червні 2021р.

Підрядною організацією відбувались ремонти котлів та установка окремого малопотужного котла, який використовується для нагрівання води для пральні.

         Проводяться поточні ремонтні роботи системи теплопостачання.

 Оголошено відкриті торги по капітальному ремонту системи теплопостачання хірургічного корпусу.

         Заплановано використати  власні кошти, отримані від НСЗУ.

Проведення робіт заплановано на кінець серпня початок вересня 2021р..

Підрядною організацією проведено повірку лічильника теплової енергії, хімводоочистки.

Розпочато монтаж лічильників води до окремих корпусів Сквирської ЦМЛ з метою налагодження об’єктивного контролю використання водних ресурсів.

Директор  КНП СМР «Сквирська ЦРЛ»                  Андрій Чиж

 

 
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: