Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя

Дата публікації 21.8.2017 13:52:34

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку - відпочинок поблизу водойм. Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди потрібно пам'ятати про власну безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя.

21 серпня співробітники Сквирського  районного сектору ГУ ДСНС у Київській області проведено рейд по водним об’єктам та проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з відпочиваючими.

Під час профілактичного рейду рятувальники розповіли громадянам про важливість дотримання основних правил безпечної поведінки на водоймах та вручили пам'ятки з правилами безпечного відпочинку влітку.

Спілкуючись з підростаючим поколінням, інспектори ДСНС наголосили на небезпеці стрибання зі скель та містків, адже ніколи не знаєш, що знаходиться на дні річки, озера чи ставка.

Свирський РС ГУ ДСНС України у Київській області