Відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС Сквирської міської ради

Дата публікації 23.9.2021 13:00:50

На порядок денний виносилося питання про розвиток епідеміологічної ситуації на території Сквирської міської територіальної громади, пов’язаної із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та заходи щодо недорущення поширення гострої респіраторної хвороби на території громади.

Сквирський міський голова Валентина Левіцька інформувала присутніх щодо застосування на території громади обмежувальні заходи, передбачені для “жовтого рівня” епідемічної небезпеки. Валентина Петрівна акцентувала увагу на вжитті заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також було порушено питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти і культури.

Олександр Заболотний — начальник відділу освіти Сквирської міської ради, доповів, що більше 80% педагогічних працівників вакциновані, що забезпечує навчальний процес в навчальних закладах.

Оксана Клебанівська — начальник відділу культури, молоді та спорту Сквирської міської ради, надала інформацію про стан вакцинації серед працівників культури клубної та бібліотечної систем. Згідно з наданою інформацією КП СМР “Сквирська дитяча школа мистецтв” — 92%, централізована клубна система Сквирський міський будинок культури — 75%, сільські клубні заклади — 44%, централізована бібліотечна система Сквирська централізована міська та централізована дитяча бібліотеки — 58%, сільські бібліотечні заклади — 60%, Сквирський міський народний краєзнавчий музей — 100%.

Тетяна Фартушня — заступник директора КНП СМР “Сквирського міського центра первинної медико-санітарної допомоги”, проінформувала присутніх про стан вакцинації жителів громади. Звернула увагу на важливості щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. На сьогодні КНП СМР “СМЦПМСД” проводить щеплення трьома видами вакцин.