(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

«ЗАРЕЄСТРУЙТЕ ЗАЯВУ – ВИРІШІТЬ ЗА МЕНЕ МОЮ ПРОБЛЕМУ!»

Дата публікації 4.4.2017 16:5:24
 

«ЗАРЕЄСТРУЙТЕ ЗАЯВУ – ВИРІШІТЬ ЗА МЕНЕ МОЮ ПРОБЛЕМУ!»

Отак ми і живемо. «Зареєструйте заяву - у мене проблема». У всьому завжди винувата влада, а ми самі білі і пухнасті, нічого не хочемо змінювати, боїмося, щоб не стало гірше, тихенько петляємо по життю, чекаючи, що хтось принесе на блюді під ніс нам блага і достойне життя! Ні, Шановні:

  • не приберемося ми зі СМІТТЯМ в місті, якщо

1) Тільки 3449 (з ≈ 7200) домоволодінь платить за вивіз сміття, а заборгованість на сьогоднішній день становить 173000,00 грн (а це додаткові сміттєві баки або ремонт чи придбання техніки).

2) Все великогабаритне і будівельне сміття, обрізані дерева і кущі, листя – все Ви виносите до сміттєвих баків, просто на вулицю – і все! Це проблеми комунальників і міської ради! По пів дня комунальні працівники вивантажують і вивозять те, за що Ви маєте в законний спосіб домовитись, оплатити, звернувшись за тел. 5-12-74 і, а не вночі тягнути гілки через всю вулицю до бака!

СМІТТЄВІ БАКИ ДЛЯ ПОБУТОВОГО СМІТТЯ!

Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять!

  • не потече ВОДА відповідної якості струнким напором, якщо
  1. тариф на водопостачання не змінювався з 2012 року, який становить на сьогодні 6,79 за 1м.3 – водопостачання і 11,06 за 1м.3 водовідведення! Це смішно, зверніть увагу:

Бензин А-92

                   2012рік  = 8,55 грн.                                                 2017рік = 22,75 грн.

                                                                           Електроенергія

                   2012рік = 0,91коп./кВт                                           2017рік = 2,36 грн.

                                                                           Мінімальна заробітна плата

                   2012рік = 962,00 грн                                                        2017рік = 3200,00 грн.

і т.д і т.п., а це все складові тарифу! Зростання в скільки разів? Це смішно! «Як же?Як же підняти тариф?» Деякі депутати Сквирської міської ради і члени виконавчого комітету вже попередньо заявили, що не будуть голосувати за підняття бо боятьсязалишиться в пам’яті Сквирян такою «поганою» 7-ою каденцією, яка лише привела б у відповідність тарифи до економічно-обґрунтованих (для населення це було б - 13,54 за 1м.3 – водопостачання і 23,48 за 1м.3 водовідведення). Громадяни також би оформляли субсидії, доплачувала б держава, а Сквирська міська рада не повертала б комунальному підприємству різницю в тарифах, а замінювала б труби, відновлювала і будувала свердловини, купувала насоси. Але потрібно ж думати про свій рейтинг на наступні вибори?! Як же підняти?

  1. Продовжується скручування, крадіжки води, комусь поливання влітку, а комусь – немає взагалі води або чорна! Отак і живемо! Зате «фішка» про погану воду в Сквирі «вистрелює» при кожній владі одних на інших!
  • не буде світити розбитий ліхтар, скільки лампочок у нього не вкручуй.
  • не будуть хорошими дороги, якщо їх НІКОЛИ НЕ БУДУВАЛИ ЯКІСНО І якщо по них їздять так, як їздимоми: шалено бездумно і з перегрузами!
  • не виростуть чемними і духовно-багатими діти, коли вони змалку чують лайку в хаті, бачать чарку на столі і жіночі сльози!
  • не зникнуть безпритульні тварини з вулиць, скільки їх не стерилізуй, якщо Ви в мішках, чи ящиках викидаєте на смітник сотні цуценят, які пищать у сміттєвому баку, а бідна мати-самка стрибає і виє на тим баком!ДОБРА і БОЖОЇ МИЛОСТІ НЕ БУДЕДО ЖОРСТОКИХ! Ви вивозите, виносите, ПЕРЕКЛАДАЄТЕ ПРОБЛЕМИ НА ІНШИХ!«ЦЕ НЕ МИ! МИ НЕ ПРИЧІМ!»
  • не відремонтуються майданчики, лавочки, не виростуть по-новому дерева, які Ви зламали, пошкодили, знищили!
  • і нарешті, ніхто не буде Нас поважати і вважатинацією, якщо МИ не змінимо себе, не станемо добрими, ввічливими, вихованими і освіченими! Не будемозагартовуватись в національно-свідомому дусі! БУДЕМОДОСТОЙНИМИ!!!

Так, до влади питань багато, але перш ніж її критикувати, запитайте у себе про те, що особисто Ви зробили для міста, завдяки яким Вашим вчинкам Сквира стала кращою?

А шлях України вибраний вірно – це Європа, і є надія, що можливо колись ІНШІ навчать Нас економити, поважати себе і світ, бути відповідальними, любити, цінити, берегти і не чекати МАННИ З НЕБА ВІД МІСЬКОЇ РАДИ У ВИДІ ВІДПОВІДІ НА ЗАРЕЄСТРОВАНУ ЗАЯВУ!

З повагою  секретар міської ради В. О. Бондар.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: