Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту України!

Дата публікації 11.9.2021 14:56:58

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, шанувальники спорту, прихильники фізкультурно-спортивного руху

та здорового способу життя Сквирської територіальноїгромади!

Щиро вітаю з Днем фізичної культури та спорту України!

Бажаю міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, високих здобутків та перемог у змаганнях, підкорення нових спортивних висот. День фізичної культури і спорту – свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.  Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Сквирщина славилась і славиться своїми спортивними талантами, продовжуються традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, за що висловлюю вдячність великій когорті фахівців. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов, над чим працюємо.

Нехай ваш приклад, шановні спортсмени, й надалі є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для усіх жителів нашої згуртованої громади!

Зі святом!

З повагою –

Сквирська міська голова Валентина ЛЕВІЦЬКА.