Відбувся об’їзд спеціальною комісією навчальних та дошкільних закладів освіти м. Сквира та району щодо перевірки готовності до 2016-2017 навчального року

Відповідно до розпорядження  голови Сквирської РДА напередодні початку навчального року відбувся об’їзд спеціальної комісією навчальних та дошкільних закладів освіти м. Сквира та району щодо перевірки готовності до 2016-2017 навчального року комісією .

Організація та проведення подібних перевірок дуже важливі не тільник для освітніх закладів, а й для педагогічного колективу, адже їх визначна керуюча роль при виникненні пожежі може врятувати чиєсь життя.

Перш за все рятувальники приступили до огляду території освітніх закладів:

- здійснили огляд будівлі Звернули увагу на наявність планів евакуації, адже у будівлях і спорудах, які мають два і більше поверхи

-окрім цього було проінспектовано шляхи евакуації та евакуаційні виходи (чи не захаращені ходи), наявність вогнегасників та їх строки перезарядки стан електропроводки

- перевірили пожежний інвентар на укомплектованість

Рятувальники провели інструктажі з відповідальними особами за протипожежний стан навчальних закладів. На випадок виникнення пожежі дії працівників навчального закладу повинні бути спрямовані на забезпечення безпеки вихованців, їх евакуацію і порятунок. Також кожен працівник навчального закладу при виникненні пожежі або ознак пожежі (запах горіння або тління різних матеріалів) повинен:

- повідомити про пожежу в пожежну частину по телефону 101, а також керівника навчального закладу;

- організувати зустріч пожежних підрозділів, вжити заходи по гасінню пожежі засобами, які є в навчальному закладі.

Відповідальність за пожежну безпеку закладів, установ і організацій несуть їх керівники – директори, завідувачі і уповноважені ними особи, які залежно від характеру порушень і наслідків несуть адміністративну, кримінальну чи іншу відповідальність згідно з чинним законодавством.