Управління соціального захисту населення заяву

Дата публікації 18.7.2017 15:10:28

Інформую, що Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року (набрала чинності з 01.05.2017) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, та електропостачання для індивідуального опалення.

Сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 01.05.2017 року на рахунку мають невикористану суму субсидій –мають  право одержати зекономлені кошти (не більше еквівалента вартості 100 куб.м природного газу або 150 кВт*г електричної енергії).

Для цього необхідно до 01.09.2017 року подати до управління соціального захисту населення заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської ради.

Списки  одержувачів субсидій,у яких на рахунках залишилась частина невикористаної суми субсидії для індивідуального опалення, які надали газо- та електропостачальні організації, управлінням соціального захисту населення направлено додатково.

Прошу  Вашої допомоги у проведенні  інформаційної роботи  та прийняті відповідних заяв про виплату частини невикористаних сум субсидій на оплату послуг з газо-,електропостачання для індивідуального опалення.

Заяви на виплату частини невикористаних сум субсидій на оплату послуг з газо-,електропостачання для індивідуального опалення прошу направити у найкоротші терміни до управління соціального захисту населення.

Додатково інформую, що хто зекономив 100 і більше кубів, отримає компенсації 695,97   грн., інші суми зазначені у списках.

У разі виникнення питань прошу телефонувати за телефонами: 51641,53470.

Начальник управління                                            Н.А.Рогоза

ЗРАЗОК

Управління соціального захисту населення __________________________________
__Сквирського району _______

з газо-/електропостачання для індивідуального опалення

Від _________________________ІВАНОВА ІВАНА ІВАНОВИЧА____________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

зареєстроване (для орендарів - фактичне) місце проживання:  _с.Самгородок, вул.Сонячна, 12 __________

паспорт: серія __КН__№ 212121, виданий Сквирським РВ УМВС в Київській області  25.01.2004 р.

2

6

7

8

9

5

2

6

3

1

Прошу виплатити мені частину невикористаної суми субсидії для відшкодування       витрат     на оплату    послуг   з  газо-/електропостачання для  індивідуального опалення.

через поштове  відділення зв’язку №_____________________________;

на рахунок банку №___2678952631_________________________МФО____305299_____________, код ЕДРПОУ ____14360570_________,      назва банку__Приватбанк________________________________________.

Даю згоду на обробку персональних даних, що необхідні для виплати мені частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- , електропостачання для індивідуального опалення.

12 червня  2017 р.

_______підпис___________

з газо-/електропостачання для індивідуального опалення

Від _________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

зареєстроване (для орендарів - фактичне) місце проживання:  ____________________________________

паспорт: серія ____ № ______________ _____________________________________ ___ __________ __ р.

через поштове  відділення зв’язку №_____________________________;

код___________________________,      назва банку______________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________.

___ ___________ 2017 р.                                                                _________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

паспорт: серія __________ № ________________________________________________________________

_______________________________________________________________________ ___ __________ __ р.

через поштове  відділення зв’язку №_____________________________;

на рахунок банку №________________________________________МФО__________________, код___________________________,      назва банку______________________________________________________________

___ ___________ 20__ р.

Інформаційна пам’ятка

уповноваженим особам сільських (селищних) рад, об’єднаних територіальних громад, працівникам поштових відділень зв’язку

Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 (набрала чинності з 01.05.2017) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, та електропостачання для індивідуального опалення.

Сім’ї, які  для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 01.05.2017 на рахунку мають невикористану суму субсидій (розмір уточнюйте у філіях обленерго чи райгазах) - мають право одержати  зекономлені  кошти  (не більше еквівалента вартості  100 куб. м природного газу або 150 кВт•г електричної енергії).

Для цього необхідно до 01.09.2017 подати до управління соцзахисту заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської (селищної) ради, об’єднаної територіальної громади.

Інформаційна пам’ятка