Боротьба з негодою, звіт про проведені роботи.

Дата публікації 15.11.2016 14:41:23

Шановні сквиряни, 13.11.2016 року, в зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов, а саме великою кількістю опадів в вигляді снігу, яка випала за короткий проміжок часу, на дорогах міста  склалися вкрай складні умови руху пішоходів та транспорту.

Незважаючи на це, працюючи цілодобово у складних погодних умовах, комунальним підприємством «Сквирське комунальне господарство» 13.11.2016 року було прогорнуто та розчищено основні транспортні та пішохідні шляхи (в зальному 60 км), були задіяні 5 одиниць техніки з плужно-відвальним обладнанням, 1 навантажувач та 2 машини КДМ (піскорозкидачі).

14.11.2016 року було розчищено решту вулиць міста.

Шановні громадяни! Просимо бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та керуванням транспортом. За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах.  Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та з розумінням до працівників КП «СКГ», які виконують роботи на дорогах та тротуарах в нашому місті.