(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 лютого 2021 року № 137-КП/1 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад спеціалістів Сквирської міської ради

Дата публікації 24.2.2021 13:50:14
 

СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 24 лютого  2021 року   № 137-КП/1

 

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад спеціалістів Сквирської міської ради

 

      Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні”, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді, Порядку проведення іспиту кандидатів, затверджених розпорядженням від 07 грудня 2020 року №48-КП/1 «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді та складу конкурсної комісії»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Сектору архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської міської ради;

Вимоги до кандидатів:

  • громадянин України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра за фаховим спрямуванням;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді спеціаліста не менше 2 років;
  • знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, дві фотокартки розміром 3 х 4 см, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), додаткові відомості про наявність наукових праць та винаходів, перемог у конкурсах, тощо, додається за бажанням кандидатів.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, Організаційний відділ Сквирської міської ради (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи Сквирської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-25-63.

2. Провести іспит на заміщення вакантної посади, зазначеної у п.1 цього розпорядження, 29 березня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні малого залу Сквирської міської ради, вул. Богачевського, 28, м. Сквира.

3. Керуючій справами виконавчого комітету. Згардівській Н.А. подати повідомлення про оголошення конкурсу для опублікування в газету  «Вісник Сквирщини» та на офіційний сайт Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Згардівську Н.А. та начальника Організаційного відділу  Салтанюка В.Л.

                                                

     Міський голова                                                 ВАЛЕНТИНА  ЛЕВІЦЬКА

 

 

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                          

Тетяна Власюк

Керуюча справами виконавчого комітету                  

Наталія Згардівська

Начальник Фінансово-господарського відділу       

Леонора  Адамчук

Начальник Відділу з питань юридичного

забезпечення ради та діловодства                                

Ірина Кваша

 

 

 

 

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: