Рятувальники Сквирського району звертаються з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки

Дата публікації 26.4.2021 17:25:31

Незабаром Великдень!

Шановні жителі Сквирщини, незабаром відбудеться святкування Великодня. Слід пам’ятати, що церкви та храми відносяться до особливо пожежонебезпечних об’єктів з масовим перебуванням людей, а основною небезпекою є використання відкритого вогню у вигляді свічок та лампадок. Тому тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня. Тому рятувальники Сквирського району звертаються до священнослужителів і вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки. Звертаємо Вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і з розумінням поставитись до застережень.