Про створення Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при Сквирській міській раді

Дата публікації 4.6.2021 12:31:28

Сквирська міська рада оголошує про створення Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при Сквирській міській раді.

З метою формування персонального складу Координаційної ради звертаємось до представників громадських об'єднань ветеранів і учасників бойових дій, військово-патріотичних, благодійних, волонтерських організацій, а також до представників установ, підприємств та організацій надати  пропозиції щодо кандидатур до персонального складу Координаційної ради.

Пропозиції просимо надавати до відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради до 11 червня 2021 року.

Контактна особа -  начальника відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради -  Риченко Світлана Петрівна,

тел. 04568 53204,

електронна адреса: vidsoc56@ukr.net

За інформацією відділу праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради