Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»

Дата публікації 31.3.2021 10:4:41

О г о л о ш  е н н я

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр», Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, Наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 року №1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», у зв’язку з прийняттям рішення сесії Сквирської міської ради від 23 лютого 2021 року № 32-5-VIII «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»,  рішення сесії Сквирської міської ради від 24 березня 2021 року № 19-6-VIII «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»» Сквирська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр».

Найменування закладу: Комунальний заклад Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр»

Скорочене найменування: Сквирський ІРЦ

Місцезнаходження установи: вул. Соборна, 32, м. Сквира, Київська область, Україна, поштовий індекс 09001.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів)).

Найменування посади: Директор.

Умови оплати праці у 2021 році:

посадовий оклад у – 6889,00 грн:

надбавки згідно чинного законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

Перелік документів,  які необхідно подати  для участі у конкурсі,  та строк їх подання:

- письмова заява про участь у конкурсі до якої додається резюме в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом не менше п’яти років на момент їх подання.

Цей перелік документів є вичерпним.

Претендент на посаду може надати інші документи, які на його думку підтверджують його професійні чи моральні якості.

Документи подаються особисто або поштою.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата прийняття документів   з 01.04.2021 року по  15.04.2021року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі:

м. Сквира, Київська область, вул. Богачевського, 28, другий поверх, організаційний відділ 30 кабінет.

Адреса електронної пошти для довідок: 09000skvira@gmail.com, Оленченко Олена Анатоліївна.

Місце, дата етапів проведення конкурсу:

Сквирська міська рада, мала зала, 3-й поверх

м. Сквира, Київська область, вул. Богачевського, 28.

Засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться 16 квітня 2021 року  о 09:00 год.

Конкурсний відбір (складання кваліфікаційного іспиту  та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу)  16 квітня 2021 року  об 10:00 год.

Детально з Положенням про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Сквирської міської ради «Сквирський інклюзивно-ресурсний центр» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Сквирської міської ради.