Про проведення іспиту на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу по розгляду звернень громадян Сквирської міської ради, тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Сквирський міський голова

Р О З П О Р Я Д  Ж  Н Н Я

ВІД 14 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ №55-ОД

Про проведення іспиту на заміщення

вакантної посади спеціаліста І категорії

відділу по розгляду звернень громадян

Сквирської міської ради, тимчасово,

на період відпустки по догляду за дитиною

до досягнення нею трирічного віку

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

1.    Провести іспит на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу по розгляду звернень громадян Сквирської міської ради, тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 05 жовтня 2016 року о 12 годині.

Міський голова                                                          В.А.Скочко