Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста Сквирської міської ради

СКВИРСКЬИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

від 30 серпня 2016 року №100-КП

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста

Сквирської міської ради

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» від 7 червня 2001 року №2493-III, та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:
  • спеціаліста І категорії відділу по розгляду звернень громадян Сквирської міської ради, тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  1. Вимоги до претендента:
  • громадянин України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, у державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року, загальний стаж роботи в органах місцевого самоврядування;
  • знання основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів: заява, особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія документів про освіту, декларація про доходи за 2015 рік, дві фотокартки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Сквира, вул.Богачевського, 28, Сквирська міська рада.

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-25-63.

1. Керуючому справами виконавчого комітету Іщенко М.М. подати повідомлення про оголошення конкурсу для опублікування в районну газету «Вісник Сквирщина» та на офіційний сайт Сквирської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Іщенко М.М. та на начальника відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головного бухгалтера Тернову М.В.

Міський голова                                                           В.А.Скочко

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради                                                     В.О.Бондар

Керуючий справами виконавчого комітету                    М.М.Іщенко

Юрист міської ради                                                         В.Є.Ткаченко

Виконавець:

Начальник відділу бухгалтерського обліку