(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу адміністративних послуг Сквирської міської ради #209

Дата публікації 21.5.2021 13:53:6
 
 

Сквирська МІСЬКА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 21 травня 2021 року              м. Сквира                                   № 209-КП/1

 

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади державного реєстратора

відділу адміністративних послуг

Сквирської міської ради

 

      Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні”, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді, та складу конкурсної комісії,  затверджених розпорядженням від 01 квітня 2021 року №50-ОД «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Сквирській міській раді та складу конкурсної комісії»

 

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу адміністративних послуг Сквирської міської ради.

 

Вимоги до кандидатів:

  • громадянин України;
  • наявність вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора (далі - посада державного реєстратора), не менше одного року;
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора перебували на посаді державного реєстратора в іншого суб'єкта державної реєстрації);
  • знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

 

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, автобіографія, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, дві фотокартки розміром 3 х 4 см, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), документ, що підтверджує успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора перебували на посаді державного реєстратора в іншого суб'єкта державної реєстрації, додаткові відомості про наявність наукових праць та винаходів, перемог у конкурсах, тощо, додається за бажанням кандидатів.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, Організаційний відділ Сквирської міської ради (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи Сквирської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту.

Телефон для довідок: 5-25-63.

2. Провести іспит на заміщення вакантної посади, зазначеної у п.1 цього розпорядження, 23 червня 2021 року о 10-00 годині в приміщенні малого залу Сквирської міської ради, вул. Богачевського, 28, м. Сквира.

3. Керуючій справами виконавчого комітету Згардівській Н.А.  розмістити повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті Сквирської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Згардівську Н.А. та начальника Організаційного відділу  Салтанюка В.Л.

 

                                       

Міський голова                                                                Валентина  ЛЕВІЦЬКА

 

ПОГОДЖЕНО:

 

 

 

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету                              «____»_____________2021 р.

 

 

 

_____________

 

 

Наталія ЗГАРДІВСЬКА

 

Начальник відділу з питань

юридичного забезпечення ради та діловодства Сквирської міської ради                                          «____»_____________2021 р.

 

 

 

 

 

______________

 

 

 

 

 

Ірина КВАША

 

Провідний спеціаліст фінансово-господарського відділу Сквирської міської ради

«____»_____________2021 р.

 

 

 

______________

 

 

 

Олена ТИМЧЕНКО

 

 

 

Начальник організаційного відділу

Сквирської міської ради

(уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції)

«____»_____________2021 р.

 

 

 

 

_____________

 

 

 

 

Віктор САЛТАНЮК

Головний спеціаліст з кадрової роботи організаційного відділу Сквирської міської ради

«____»_____________2021 р.

 

 

 

______________

 

 

 

Олена ОЛЕНЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
НАПИСАТИ НАМ
(04568) 5-36-05
09000skvira@gmail.com
НАПИСАТИ
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: