Порядок денний 22 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради 16 вересня2016року

22 засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради

16 вересня2016року

1. Про надання громадянам матеріальної (нецільової благодійної) допомоги
  2. Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, сім’ям військовослужбовців, які були призвані до Збройних Сил України, з метою стабілізації ситуації, яка склалася на сході країни
  3. Про відзначення працівників ДСНС (клопотання Шуляка І.М.)
  4. Про погодження Програми святкування Дня міста Сквира та затвердження Плану використання коштів міської Програми  відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Сквира, здійснення представницьких та інших заходів .

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови

1. Про надання погодження на тимчасове розміщення дитячих атракціонів (Лозовенко Є.О.)
  2. Про надання погодження на тимчасове розміщення об’єктів торгівлі та атракціонів (Каневська Л.Д.)
  3. Про надання погодження на тимчасове розміщення пересувних комплексів «Луна-Парк» (Матвіїва С.М.)
  4. Про надання погодження на тимчасове розміщення об’єктів торгівлі та атракціонів (Смірнова Н.А.)
  5. Про надання погодження на тимчасове розміщення об’єктів торгівлі та атракціонів (Шарагова В.П.)
  6. Про погодження аварійного стану  багаторічних зелених насаджень (дерев) по місту Сквира
  7. Про погодження графіку роботи ресторану «Каспій» у м. Сквира по вул. Соборна(Леніна), 14

ДОПОВІДАЄ: Палієнко С.І. - заступник міського голови