На території Сквирського району сталося стихійне явище

У ніч з 23 на 24 серпня 2016 року на території Сквирського району сталося стихійне явище. За даними  Українського гідрометеорологічного центру та свідченнями очевидців та постраждалих з 20 год. 30хв 23 серпня розпочалася гроза, зливний дощ. Під час грози спостерігалися часті грозові розряди та блискавки, інтенсивність опадів досягала 30-35мм. за 1 годину,  шквалисте посилення вітру 15-24 мс град 6-20 мм. і більше. Внаслідок стихійного явище найбільше постраждали населені пункти с. Тарасівка, с. Нова Пустоварівка та                     с. Дулицьке Сквирського району. Зважаючи на  звернення голів Тарасівської та Дулицької сільських рад складено комісію для обстеження пошкоджених приміщень, будинків та споруд у селах під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Славінської Оксани Вікторівни. З виїздом до місця події встановлено, що завдано збитків та пошкоджено будівлі громадян, пошкоджено дахи, стіни, загорожі, підтоплено підвали та підсобні приміщенні, загинула худоба.   У с. Буки внаслідок розряду атмосферної електрики загорівся приватний будинок, для ліквідації пожежі виїжджав підрозділ ДСНС. Комісія вирішила розглянути питання щодо наслідків стихійного лиха на  засіданні постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рекомендувала головам Тарасівської і Дулицької сільських рад скласти акти обстеження постраждалих від стихії та на сесіях сільських рад розглянути питання надання їм матеріальної допомоги, а також звернутися за додатковою допомогою до сесії Сквирської районної ради.