Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури: директора Сквирського міського Будинку культури; директора Сквирського міського народного краєзнавчого музею.

Дата публікації 27.7.2021 16:14:38

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Законів України «Про культуру» та «Про внесення змін до деяких      законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури:

• директора Сквирського міського Будинку культури;
  • директора Сквирського міського народного краєзнавчого музею.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі необхідно надати документи

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до   Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту (з додатками, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надавати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Термін подання документів для участі в конкурсі: з 27.07.2021 по 25.08.2021.

Термін подання пропозицій від громадських організацій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії: з 27.07.2021 по 20.08.2021.

Кандидатурам до складу конкурсної комісії необхідно надати документи:

• супровідний лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації;
  • заява кандидата (написана власноручно);
  • анкета.

Довідки за адресою: 09001, Київська обл., м. Сквира, вул.Богачевського, 70

e-mail:vkturHYPERLINK "mailto:vktur@ukr.net"@HYPERLINK "mailto:vktur@ukr.net"ukrHYPERLINK "mailto:vktur@ukr.net".HYPERLINK "mailto:vktur@ukr.net"net; телефон: (04568)5-22-68, (04568) 5-24-33