Написати нам
Україна, Київська область, місто Сквира вул.Богачевського, 28
Карта проїзду

Фінальна зустріч районного турніру з міні-футболу

24 серпня на міську стадіоні «Колос» відбулась фінальна зустріч районного турніру з міні-футболу з нагоди 25-ої річниці ДняНезалежності України.

Всього в турнірі взяли участь 8 команд району. На попередньому етапі учасники були поділені на дві групи, в яких грали за коловою системою протягом місяця. У півфінальних зустрічах команда «Росава» (м. Сквира) перемогла «Роставицю» (с.Шамраївка/Руда) – 4 : 1, а «Чайка» (м. Сквира) з рахунком  – 2 : 1 переграла футболістів «Арти» (ТОВ фірма «Грона»).

У вирішальному двобої між «Росавою» та «Чайкою», який пройшов в напруженій та безкомпромісній боротьбі, єдиний м’яч забитий Віталієм Заріцьким в середині першого тайму приніс футболістам «Росави» бажану перемогу, які стали переможцями турніру. Третє місце посіла команда «Арта».

Команда-переможець була нагороджена кубком, медалями та грошовою винагородою. Команди-призери грамотами.

Районна федерація футболу висловлює подяку керівництву ТОВ фірма «Грона» за підтримку в організації та проведенні турніру.