День рятівника

Дата публікації 17.9.2021 11:00:45

З нагоди Дня рятівника заступник Сквирскього міського голови Віталій Черненко привітав особовий склад 7-ої ДПРЧ м. Сквира 12-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області  з професійним святом. Віталій Валерійович побажав рятівникам міцного здоров’я, родинного затишку на якомога менше НС.
                           Грамоти Сквирської міської ради
за високий професіоналізм, мужність, особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям і оперативне реагування на них та з нагоди Дня рятівника отримали Круківський Станіслав Васильович - командир відділення 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області; Волоконський Олег Олександрович командир відділення 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області; Журавель Олексій Миколайович - пожежний рятувальник 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області; Адамчук Павло Михайлович - пожежний рятувальник 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області; Волоконський Сергій Станіславович - водій 7-ДПРЧ 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.