26 травня відзначає 45-річний ювілейний День народження Сквирський міський голова Валерій Анатолійович Скочко

Дата публікації 25.5.2017 16:28:19

26 травня відзначає  45-річний ювілейний День народження

Сквирський міський голова

Валерій Анатолійович Скочко

Бути КЕРІВНИКОМ – це складна місія і мистецтво!

Валерій Анатолійович, ми віримо Вам, прислухаємося до будь-яких Ваших зауважень бо надзвичайно цінуємо Вас і поважаємо! Прийміть наші щирі вітання у виді квітів, подарунків і цих слів…

Просто, банально - будьте завжди здорові! Чесно, коли Ви хворіли, - все, ніби завмерло і не рухалось, а ожило тільки з Вашим поверненням! А ще головне, щоб дорогі для Вас люди були здорові! Бережіть нерви! Не довіряйте фальшивим посмішкам! Завжди отримуйте задоволення від досягнених результатів, виконаних робіт, приємних зустрічей і моментів, від того, що викрикує у Вас в середині: «А от я не такий і у мене все виходить!» Сонячних днів Вам - для подорожей і зустрічей з друзями! Лагідного дощу - для затишних сімейних спілкувань! Миру і процвітання Україні, якій Ви служите і в якій ми (частково) – це Ваші руки, думки, повага і авторитет!!!

З повагою колектив Сквирської міської ради.