21 вересня відбулася нарада з питань підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період

Дата публікації 21.9.2021 17:13:55

21 вересня під керівництвом Сквирського міського голови Валентини Левіцької відбулася нарада з питань підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період за участю старост Сквирської міської ради, керівників служб, установ, комунальних підприємств та підрозділів виконавчого комітету Сквирської міської ради.

Міським головою відмічено значний об’єм виконаних робіт, зокрема, дієве реагування на приписи, що стосувалися унормування безпечного функціонування котелень, закладів освіти, охорони здоров’я.

Заслухано інформації Віталія Черненка - заступника міського голови, Олександра Заболотного - начальника відділу освіти  міської ради, Андрія Чижа - директора КНП СМР «Сквирська  центральна міська лікарня», Людмили Гадіяк -  директора КНП СМР “Сквирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”,Олександра Скарбовійчука - начальника КП «Сквирське комунальне господарство», Олександра Гнатюка - в.о. начальника КП «Сквираблагоустрій».
        Присутні на нараді Олексій Нестерук - засновник ТОВ «Теплогаз-Н», Віктор Захарченко - начальник Сквирської дільниці Білоцерківського відділення АТ «Київоблгаз» зосередили увагу присутніх, згідно компетенції, на необхідності прискорення вирішення низки питань організаційного, технічного та фінансового характеру.

Підсумовуючи нараду, міський голова наголосила на важливості та необхідності суворої економії фінансових та матеріальних ресурсів, персональній відповідальності. Також  надано доручення відповідним службам з встановленням контрольних термінів по виконанню відповідних заходів для вчасного початку опалювального сезону.